25 yaşındaki ünlü YouTuber Corey La Barrie trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi

YouTube'da 350 bin, Instagram'da ise 190 bin takipçisi bulunan YouTuber Corey La Barrie, geçirdiği trafik kazası sonucu 25 yaşında hayata gözlerini yumdu. ABD'li gencin hayatını kaybettiği tarih ise 10 Mayıs pazar gecesi... Kaza sırasında şoförün yanında bulunan Corey La Barrie'nin ağır şekilde yaralandığı ve kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadığı kaydedildi. Öte yandan, Instagram hesabından paylaşım yapan Barrie'in kardeşi Jarrad ölümü doğruladı ve şoförü alkollü olmakla itham etti. Aracın şoförü ise ünlü dövme sanatçısı Daniel Silva. 10 Mayıs'tan bu yana tutuklu bulunan Daniel Silva'nın araç kullanırken sarhoş olup olmadığı henüz teyit edilmedi. 

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2020 12:56
Değiştirme Tarihi: 12.05.2020 13:01
25 yaşındaki ünlü YouTuber Corey La Barrie trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi

YouTube’da 347 bin abonesi, Instagram’da ise 256 bin takipçisi bulunan Amerikalı sosyal medya ünlüsü Corey La Barrie, 10 Mayıs pazar gecesi Los Angeles’ta geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Sevenlerini yasa boğan La Barrie, sadece 25 yaşındaydı.

Aktarılan bilgilere göre popüler YouTuber, ünlü bir dövme sanatçısı olan Daniel Joseph Silva’nın kullandığı aracın ön taraftaki yolcu koltuğunda oturuyordu. Kazada ağır yaralanan La Barrie, olay yerinde ve hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Los Angeles Polis Departmanı, Silva'nın olay yerinden kaçmaya çalıştığını ancak kazaya tanık olan insanlar tarafından durdurulduğunu açıkladı. Los Angeles Times gazetesinin haberine göre ünlü dövme sanatçısı, 10 Mayıs’tan bu yana tutuklu bulunuyor.

La Barrie’nin kardeşi Jarrad, Corey'nin öldüğünü 11 Mayıs'ta Instagram hesabından yaptığı paylaşımda doğruladı. Jarrad, Corey'nin arkadaşı Daniel Silva'nın sarhoşken araba kullandığını iddia etti, ancak bu bilgi yetkililer tarafından henüz doğrulanmış değil.

Jarrad kardeşinin ölümüne ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Bunu yazmak istemiyorum ama herkes yaşananları bilmeyi hak ediyor. Kardeşim Corey, dün gece sarhoş arkadaşının kullandığı bir arabanın kaza yapması sonucu hayatını kaybetti. Bu şimdiye kadar yapmak zorunda kaldığım en zor şey. Sensiz bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Seni çok özledim. Her zaman isteyebileceğim en iyi ağabey olduğun için teşekkür ederim”

La Barrie’nin arkadaşlarından Amerikalı yazar ve YouTuber Connor Franta, söyleyecek sözünün olmadığını ve haberi aldığında çok üzüldüğünü ifade ederken, ünlü vlogger ve müzisyen Tana Mongeau ise Corey’in şimdiye kadar tanıştığı en nazik insanlardan biri olduğunu ve kalbinin sevenleriyle birlikte attığını söyledi. 

Kaynak: WEbtekno