'Netflix'te ne izlesem?' diye düşünenlere özel servis: Turflix

'Netflix'te ne izlesem?' diye düşünenlere özel servis: Turflix
Yayınlanma Tarihi: 27.03.2019 15:57 | Değiştirme Tarihi: 27.03.2019 15:58

Netflix, neredeyse herkesin konuştuğu çevrimiçi yayıncılık platformlarından biri haline geldi. Bir süredir de ülkemizde faaliyet sürdüren Netflix, yerli diziler çekmeye de başlamış durumda. Fakat bu dizi 'deryası' içinde kullanıcılar 'ne izlesek?' derken bir türlü karara varamıyor.

İşte bu soruya cevap bulmanızı kolaylaştıracak Turflix, Netflix’teki içerikleri isteğinize göre filtreliyor.

Film ve dizi izleme alışkanlıklarımızı baştan aşağıya değiştiren Netflix ve benzeri platformlar, aynı zamanda bizi büyük bir çıkmaza doğru sürüklüyorlar. Yayınlanan içerik sayısı artarken, kaliteli yapımların sayısında azalma var. 

Ayrıca Netflix’in ana sayfasında dolanırken, ortalama bir film süresinden daha uzun süren karar verme aşaması yaşıyorsunuz. Böyle durumlarda imdadınıza yetişen Flixable gibi siteler, Türkçe destek de sunmuyorlar. Netflix Türkiye kullanıcılarının çoğunluğu için işler daha da çıkmaza girmiş oluyor, derken karşımıza Turflix çıktı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Tür, IMDb puanı, Metacritic (eleştirmen) puanı, dil, yıl aralığı gibi parametreler arasından seçim yapıp yapımları dilediğini parametreye göre sıralayabiliyorsunuz. 

Turflix’te ayrıca filmlere, dizilere, Netflix’in orijinal yapımlarına, yeni eklenen içeriklere ulaşma şansınız da var. Eğer hala ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, “Şansıma güveniyorum” butonuyla rastgele bir film ya da dizi önerisiyle karşılaşabiliyorsunuz.