Yayınlanma Tarihi: 19.04.2019 | Değiştirme Tarihi: 19.04.2019

Yusuf, Hikmet ile ilgili çok net konuştu | TV'de YOK

Hikmet ile ara ara gerginlik yaşayan Yusuf, Hikmet'in kendilerinden büyük olduğunu ve onlara abilik yapması gerektiğini ifade etti. Hikmet'in kaostan beslendiğini söyleyen Yusuf, dikkat çeken yorumlarda bulundu.İşte Yusuf'un Hikmet ilgili düşünceleri

"Daha önce Hikmet'le aramızda tartışmalar çıkıyordu. Nabzın daha yüksek olduğu anlar da oldu. Kendi kendime bir söz verdim, hiçbir zaman ben çirkinleşmeyeceğim. Bunu daha önce de söylemiştim. Bize örnek olması gereken hareketler sergilemesi gereken kişi olan o, çünkü yaşı bizden büyük, biz onun kardeşi yaşındayız. 24 yaşındayım ama şunu rahatlıkla söyleyebiliyorum bizden örnek alacağı çok şey var." 

"KENDİMİ ZAPT EDECEĞİM"

Yani sonuçta ikimiz de mücadele veriyoruz, bazen o kazanacak bazen ben kazanacağım ama yani ben kazandığım zaman ona karşı bir çirkinlik yapmıyorum, o kazandığı zaman kaostan besleniyor; her olayı çirkinleştirmeye çalışıyor. Üzüldüm açıkçası böyle yapmasına. Herkes kendisine yakışanı yapar bu hayatta. Demek ki kendisine bunu yakıştırıyor Hikmet abi. Ben mümkün olduğunca saygımı bozmayacağım, o kaosla beslenebilir, bana çirkinlikle gelebilir. Ben kendimi bir şekilde zapt edeceğim.