Yunus Emre Karabacak kimdir? Yunus Emre Karabacak kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Yunus Emre Karabacak kimdir Survivor izleyicileri tarafından, yarışmanın ilk gününden bu yana merak ediliyor ve internette aratılıyor. Survivor 2021 kadrosunda yer alan ve gönüllüler takımı adına yarışan Yunus Emre Karabacak kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği, kariyeri, boyu, yaşı, sorgulanmaya devam ediyor. İşte Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Yunus Emre Karabacak hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 13:24
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 13:24
Yunus Emre Karabacak kimdir? Yunus Emre Karabacak kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Survivor Türkiye 2021 gönüllüler takımı kadrosu açıklandı. TV8 ekranlarında her sezonu ayrı bir ilgiyle ve heyecanla takip edilen Survivor yarışmasında bu sezon Yunus Emre Karabacak gönüllüler takımında yer alıyor. 9 Ocak’ta başlayacak Survivor 2021 kadrosunda yer alan Yunus Emre Karabacak kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Türkiye gönüllüler takımı yarışmacısı Yunus Emre Karabacak hakkındaki merak edilenler haberimizde.

YUNUS EMRE KARABACAK KİMDİR?

Yunus Emre Karabacak, 11.02.1990 tarihinde Erzurum’da doğdu. Bursa’da yaşayan Yunus Emre, 20 senedir güreş yaptığını belirtti. Yıldızlar gençler Türkiye’de dereceleri olan Yunus Emre Karabacak’ın ayrıca Kırkpınar’da 3 kere dereceye girmiş.

Yunus Emre Karabacak, liseyi Atatürk Anadolu lisesi spor bölümünde okudu. Balıkesir üniversitesi BESYO antrenörlük bölümünden mezun oldu.

2015’de üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu olan Yunus Emre Karabacak, Bursa Osmangazi spor kulübünde spor hayatına devam ediyor.