Yunus Emre Karabacak kimdir? Efsane güreşçi Reşit Karabacak’ın oğlu Yunus Emre Karabacak, Survivor 2021’de…

Yunus Emre Karabacak, dünyaca ünlü güreşçimiz Reşit Karabacak’ın oğlu. Survivor 2021’de Gönüllüler takımında mücadele eden Yunus Emre Karabacak, güreşteki başarısını Survivor parkurunda aynı şekilde devam ettiriyor. Peki, Survivor Yunus Emre Karabacak kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2021 23:38
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 23:38
Yunus Emre Karabacak kimdir? Efsane güreşçi Reşit Karabacak’ın oğlu Yunus Emre Karabacak, Survivor 2021’de…

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu sezon iki güreşçinin mücadelesi nefes kesmeye devam ediyor. Bu yarışmacılardan bir tanesi efsane güreşçimiz Reşit Karabacak’ın oğlu Yunus Emre Karabacak. Survivor 2021 Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Yunus Emre Karabacak, izleyiciler tarafından hayatı sürekli araştırılıyor. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Yunus Emre Karabacak hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR YUNUS EMRE KARABACAK KİMDİR?

Yunus Emre Karabacak, 11.02.1990 tarihinde Erzurum'da doğdu. 31 yaşında olan Karabacak, uzun süredir güreş yapıyor.  Öte yandan Yunus Emre Karabacak, Kasım 2020’de hayatını kaybeden ünlü güreşçi Reşit Karabacak’ın oğludur.

Haber ile ilgili metin girin!.

YUNUS EMRE KARABACAK BAŞARILARI

Survivor 2021 yarışmacıları arasında dikkatleri üzerinde toplayan Yunus Emre Karabacak, Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Bursa’da hayatını sürdüren ve babası Reşit Karabacak’ın izinden giden Survivor Yunus Emre Karabacak, 20 yıldır güreş yaptığını ifade ediyor. Yıldızlar ve gençler kategorisinde Türkiye dereceleri olan başarılı güreşçi, Kırkpınar'da 3 kez dereceye girdi.

YUNUS EMRE KARABACAK’IN EĞİTİMİ

Yunus Emre Karabacak hangi üniversiteyi bitirdi? Survivor Yunus Emre Karabacak, eğitim hayatında pek çok farklı şehirde bulunmuştur. Liseyi Atatürk Anadolu Lisesi spor bölümünde okuyan Yunus Emre Karabacak, Balıkesir Üniversitesi BESYO antrenörlük bölümü mezunu. 2015 yılında üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu bulunan Yunus Emre Karabacak, Bursa Osmangazi spor kulübünde spor hayatını sürdürüyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

YUNUS EMRE KARABACAK EVLİ Mİ? SOSYAL MEDYA HESABI VAR MI?

Gönüller takımının en dikkat çeken isimlerinden olan Yunus Emre Karabacak evli mi bekar mı? Sorusu da merak edilen konular içerisinde yerini alıyor. Güreşçi Yunus Emre Karabacak evli değildir. Öte yandan sosyal medya hesapları da merak edilen Yunus Emre Karabacak’ın Instagram hesabı "yunusemrekarabacakkk" kullanıcı adıyla mevcuttur. Yunus Emre Instagram’ında günlük hayatından ve spor hayatından paylaşımlar yapmaktadır.

REŞİT KARABACAK KİMDİR?

Güreşçi olan Survivor 2021 yarışmacısı Yunus Emre Karabacak babası Reşit Karabacak, ülkemize sayısız kez altın madalya kazandırmış başarılı bir güreşçidir. 1954 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Reşit Karabacak, 19 Kasım 2020 tarihinde Bursa’da hayatını kaybetmiştir. Güreş’e 19 yaşında İzmir’de başlayan Reşit Karabacak’ın Balkan şampiyonluğu, Akdeniz şampiyonluğu ve Avrupa şampiyonluğu bulunmaktadır. 1983 yılında serbest stil güreşte Avrupa şampiyonu olan Karabacak, 1983'te Budapeşte'de Bulgar etnik Türklerinden Efraim Kamberov'u (Efraim Kamberoğlu) yenerek Avrupa şampiyonu oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.