Survivor Yiğit Poyraz

Yiğit Poyraz

Survivor Yiğit Poyraz Kimdir?

Türk televizyonlarının fenomen reality/yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler, yeni sezonuyla izleyenleri büyük bir heyecana sürüklüyor. 2021’deki yeni sezonda yarışacak takımların yarışmacıları belli oldu. Gönüllüler Takımı’nda yer alacak Yiğit Poyraz, kullanıcılar tarafından internette aratılan isimlerden biri.  Gelin Yiğit Poyraz’ı yakından tanıyalım…


YİĞİT POYRAZ YAŞI KAÇ?


26 Aralık 1994 doğumlu olan Yiğit Poyraz, İzmir doğumlu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim görüyor. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor. 

 


“POYRAZ SERT ESECEK”


En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı. Sosyal medya hesabında antrenman videolarını paylaşan Yiğit Poyraz, Instagram’da şu anda 4 bine yakın takipçiye sahiptir.

 

Yiğt Poyraz'ın Instagram'dan yaptığı paylaşımlardan biri.

Yiğt Poyraz'ın Instagram'dan yaptığı paylaşımlardan biri.

 
Survivor Türkiye, yayımlandığı günden bu yana ülkemizde reyting rekorları kıran bir yarışma programı 2006 yılından beri Türkiye'de prime time'da ekranlara gelen yarışmada iki takıma ayrılan yarışmacılar, çeşitli oyunlar oynayarak, zorlu ada şartlarında hayatta kalmaya çalışarak konsey anlarında da birbirleriye yüzleşerek yarışmada kalmanın çabasını sarf ediyor.

 

 
YİĞİT POYRAZ KAÇ NERELİ, KAÇ KİLO? 


Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de Gönüllüler Takımı’nda yer alacak olan Yiğit Poyraz, kaç yaşında sorgusu internette kullanıcılar tarafından en çok aratılan konulardan biri konumunda. Yiğit Poyraz’ın kaç kilo olduğu, kaç boyunda olduğu da diğer sorgu konularından. Survivor’da bu yıl ilk kez rekabet edecek olan Yiğit Poyraz 26 yaşında aslen İzmirli ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo. Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır.

Survivor 2021 yaırşmacıları arasında yer alan Yiğit Poyraz, fiziğiyle de dikkat çekmektedir.

Survivor 2021 yaırşmacıları arasında yer alan Yiğit Poyraz, fiziğiyle de dikkat çekmektedir.

 


SURVIVOR GÖNÜLLÜLER KADROSUNDA BAŞKA KİMLER VAR? 


Survivor Yiğit Poyraz, gönüllüler takımının dikkat çeken yarışmacıları arasında yer almıştır. Öte yandan Survivor Yiğit kadar, kadronun geri kalanı da merak edilmektedir. Peki Survivor gönüllüler takımında başka kimler var? Tv8 tanıtımında yer alan bilgilere göre, Survivor 2021 gönüllüler takımı şu isimlerden oluşuyor; Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe Yüksel, Hanzade Ofluoğu, İlayda Şeker, Sena Özdemir, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Steven Salam, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Uğurtan Dora, Yunus Emre Karabacak. 
 

YİĞİT POYRAZ'IN VİDEOLARI