Survivor Yiğit Oruçoğlu

Yiğit Oruçoğlu

Survivor Yiğit Oruçoğlu Kimdir?

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmasının yeni yarışmacıları arasında yer alacak olan isimlerden biri de Yiğit Oruçoğlu oldu. Ünlüler takımına yedek yarışmacılar arasından katılan Yiğit Oruçoğlu’nun kim olduğu birçok Survivor izleyicisi tarafından büyük bir merakla sorgulanmaya başladı. Uzun boyu ve güçlü fiziğiyle dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alan Yiğit Oruçoğlu, iddialı yapısıyla Survivor’a damga vurmaya geldiğini belirtiyor. Peki, Yiğit Oruçoğlu kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Oruçoğlu nereli?

 

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllerin yeni yarışmacıları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında katılacak olan yeni isimlerden biri de Yiğit Oruçoğlu oldu. Doğuş Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okuyan Yiğit Oruçoğlu, hırslı ve atletik yapısıyla Survivor’ın dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alıyor. Birçok izleyici ise Yiğit Oruçoğlu’nun kim olduğunu, kaç yaşında ve nereli olduğunu merakla internet üzerinden sorguluyor. Peki, Yiğit Oruçoğlu kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Oruçoğlu nereli?

1. Yiğit Oruçoğlu'nun özel hayatından bir kare
 

1. Yiğit Oruçoğlu'nun özel hayatından bir kare


SURVİVOR YİĞİT ORUÇOĞLU KİMDİR?


Yiğit Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 İstanbul/Kadıköy doğumludur. Hayatını İstanbul’da ikamet ettiren Yiğit Oruçoğlu, bugüne dek hayatında sürekli sporun olduğunu belirten Yiğit Oruçoğlu, aslen anne tarafından Trabzon, baba tarafından ise Erzincanlıdır. Doğuş Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okumakta olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’a hayallerini gerçekleştirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağından bahsediyor. Yiğit Oruçoğlu, 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporu ile ve daha sonrasında 5 sene basketbolda birçok müsabakada yer almıştır. Şu an aktif olarak Crossfit sporu ile ilgilenen başarılı sporcu, Survivor’a oldukça kuvvetli bir fizikle geldiğini belirtiyor. Henüz öğrenci olmaktan olan Yiğit Oruçoğlu’nun medeni hali bekardır.


YİĞİT ORUÇOĞLU’NUN BOYU KAÇ?


Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmacıları arasına katılan Yiğit Oruçoğlu, izleyiciler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Boyu ve fiziğiyle dikkat çeken başarılı yarışmacının fiziksel özellikleri merak ediliyor. 1.87 boyunda olan Yiğit Oruçoğlu 84 kilodur.

2. Yiğit Oruçoğlu'nun tatil yaptığı bir günden yaptığı paylaşım
 

2. Yiğit Oruçoğlu'nun tatil yaptığı bir günden yaptığı paylaşım


YİĞİT ORUÇOĞLU’NUN INSTAGRAM ADRESİ NE?


Survivor 2021 ünlüler takımına yedek yarışmacılar arasından katılan Yiğit Oruçoğlu, birçok izleyici tarafından sorgulanan ve merak edilen isimler arasında yer almaya başladı. Hırslı yapısı ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken başarılı yarışmacının sevenleri Yiğit Oruçoğlu’nun Instagram adresini merak ediyor. Yiğit Oruçoğlu’nun Instagram adresi :yigitorucoglu’dur. 

 

‘SAMİMİ BİR İNSANIM’


Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Yiğit Oruçoğlu, izleyiciler tarafından merak edilen isimler arasında yer almaya başladı. Kişisel hayatı ve kişisel özellikleri merak edilen Yiğit Oruçoğlu kendisini şu şekilde tanımlıyor;  “Hayallerinin peşinden koşan, hırslı, güvenilir ve samimi bir insanım.”

3. Yiğit Oruçoğlu'nun Instagram hesabından yayınladığı bir pozu
 
3. Yiğit Oruçoğlu'nun Instagram hesabından yayınladığı bir pozu


‘AİLEMİ GURURLANDIRMAK İSTİYORUM’


Survivor’a yedek yarışmacılar arasından katılan Yiğit Oruçoğlu, Survivor izleyicilerinin en çok merak ettiği isimler arasında yer alıyor. Survivor’a katılma amacı merak edilen başarılı yarışmacı, yarışmaya katılmaktaki amacını şu şekilde tanımlıyor; “2010’dan beri hayallerini kurduğum, hedeflerimin arasında ilk sırada olan Survivor’da kendi karakterimi, sporcu kimliğimi yansıtıp her koşula karşı mücadele edip, savaşıp kendimi kanıtlamak ve ailemi gururlandırmak istiyorum. Survivor’da iz bırakan bir yarışmacı olmak istiyorum.”


‘SURVİVOR’I KAZANIRSA…’


Survivor 2021 ünlüler takımına yedek yarışmacı listesinden dahil olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’ı eğer ki kazanırsa ödülün büyük bir kısmını eğitiminde kullanmak, geri kalanını da yatırım yapmak istiyor. Survivor’da yarışmak istediği takıma seçebilse gönüllüler takımını seçeceğini belirten Yiğit Oruçoğlu, yarışmanın favori yarışmacıları arasında yer alıyor.