Survivor Sude Burcu

Sude Burcu

Survivor Sude Burcu kimdir sorusunun yanıtı, Survivor izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Tekvandocu olan Sude Burcu, 2019 yılında yayınlanan Survivor’da da yer almış ve seyircilerin aklına kazınmış isimler arasında yer alıyor. Hırslı yapısıyla dikkat çeken Sude Burcu’nun, Survivor 2022 All Star’da nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor. Peki, Survivor Sude Burcu kimdir? Survivor 2022 All Star yarışmacısı Sude Burcu kaç yaşında, nereli ve mesleği ne?

Sude Burcu, Survivor izleyicileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. 2019 yılında katıldığı Survivor’da gösterdiği başarılı performansıyla hatırlanan Survivor Sude’nin kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu izleyiciler tarafından sorgulanıyor. 25 yaşında olan Sude Burcu, Survivor 2022 All Star yarışmasında gönüllüler takımında yer alacak. Peki, Survivor Sude Burcu kimdir? Survivor 2022 All Star yarışmacısı Sude Burcu kaç yaşında, nereli ve mesleği ne?

SUDE BURCU KİMDİR?

11 Mayıs 1996 İzmir doğumlu Sude Burcu'nun babası futbol antrenörü, annesi pilates eğitmeni, 2 kız kardeşi de Sude gibi tekvandocu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Sude, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde spor hayatına profesyonel olarak devam ediyor. Aynı zamanda da zumba eğitmenliği yapıyor. 2 kez Avrupa 3.’lüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu, 7 kez Türkiye Şampiyonluğu gibi dereceleri var.

SUDE BURCU’NUN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor Sude Burcu izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Fiziksel özellikleri merak edilen başarılı yarışmacı 1.66 boyunda ve 57 kilogram ağırlığındadır. 

SUDE BURCU’NUN INSTAGRAM HESABI NE?

Survivor 2022 All Star yarışmacısı Sude Burcu’nun özel hayatı hakkında bilgiler merak edilmeye devam ediyor. Özel hayatından karelerini Instagram hesabında paylaşan Sude, ‘sudeeburcu’ kullanıcı adıyla Instagram’da yer alıyor. Survivor Sude’nin 129 bin takipçisi bulunuyor.