Survivor Sena Özdemir

Sena Özdemir

Survivor Sena Özdemir Kimdir?

Sena Özdemir kimdir Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosu açıklanması ile internette araştırılmaya başlandı. Ekranların reyting rekortmeni yarışma programı Survivor Türkiye yarışmacıları belli oldu. Gönüllüler takımı kadrosu Sena Özdemir, spor geçmişi ile Survivor izleyicilerinin dikkatini çekti ve Sena Özdemir kimdir, kaç yaşında, nereli merak edilip araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Sena Özdemir kimdir? İşte Sena Özdemir hakkındaki bilgiler…


TV8’in ve ekranların en uzun soluklu yarışmaları arasında yer alan Survivor Türkiye’nin 2021 sezonu 9 Ocak Cumartesi günü izleyiciyle buluştu. Yarışmanın sıkı takipçileri, yarışma ile birlikte Survivor 2021 kadrosunda yer alan isimleri araştırıyor. Bunlardan biri olan Sena Özdemir de Survivor 2021 Gönüllüler takımında yer alıyor. 

 

SENA ÖZDEMİR KİMDİR, NERELİ?


Survivor Sena Özdemir, 2021 Survivor yarışmacıları arasında yer almaktadır. 2001 yılında İzmir'de doğan Sena Özdemir, 19 yaşındadır. Survivor Sena Özdemir’in babası Balıkesirli, annesi ise Bulgaristan göçmenidir.


SENA ÖZDEMİR HANGİ ÜNİVERSİTEDE?

 

Sena Özdemir, doğma büyüme İzmirli olarak tüm eğitim hayatı da İzmir’de geçti. 10 yaşından beri atletizmle uğraşan Survivor Sena Özdemir, Atatürk Spor Lisesinde okudu. Şu anda da İzmir büyükşehir belediyesi spor kulübünün lisanslı sporcusu olan Sena Özdemir, Ege Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisidir.


SENA ÖZDEMİR SPOR HAYATI VE BAŞARILARI


Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı olan Sena Özdemir, genç yaşına birçok başarı sığdırmayı başarmış. On yaşında başladığı atletizm sporunda Türkiye ve Dünya şampiyonlarında birçok başarısı ve madalyası mevcut. 100 ve 200 metrede çeşitli Türkiye dereceleri olan Sena Özdemir’in liseler arası dünya şampiyonası bayrak yarışında dünya üçüncülüğü bulunuyor.

 

2021 Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Sena Özdemir'in atletizmde birçok başarısı bulunmaktadır.

2021 Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Sena Özdemir'in atletizmde birçok başarısı bulunmaktadır. 


“SURVİVOR’IN İHTİYACI OLAN KADIN ŞAMPİYON KARŞINIZDA”


“Mücadeleci ruhumu, başarının asla tesadüf olmadığını, gücümün ve performansımınım çalışmaktan geldiğini tüm Survivor izleyicilerine göstermek için buradayım. Bu senenin bir kadın şampiyona ihtiyacı vardı. İşte o şampiyon tam karşınızda…”


SENA ÖZDEMİR’İN INSTAGRAM HESABI VAR MI?


Survivor 2021 yarışmacıları, zorlu ada koşullarında mücadele verirken yarışmanın takipçileri de destekledikleri ismi Instagram hesabını takip ediyor. Bunun için yarışma öncesinde yarışmacıların sosyal medya hesapları araştırılıyor. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Sena Özdemir Instagram’da 'senasuozdemirim' kullanıcı hesabı ile yer alıyor. Sena Özdemir’in şu an Instagramda yaklaşık beş bin takipçisi bulunuyor.