Survivor Sancakay Ilım Morgül

Sancakay Ilım Morgül

Survivor Sancakay Ilım Morgül Kimdir?

Televizyon ekranlarının ilgiyle izlenen yarışması Survivor 2021’in Gönüllüler takımında yer alan yarışmacı Sancakay Ilım Morgül 2021 gönüllüler kadrosunda yer almaktadır. Pek çok kişi, yarışmanın başlamasıyla birlikte Sancakay Ilım Morgül'ün kim olduğunu, nereli olduğunu merak etmektedir. 

Ekranların macera dolu yarışması Survivor’da, 2021 sezonunun Ünlüler-Gönüllüler takımlarındaki yarışmacılarının hayat hikayeleri oldukça merak ediliyor. Gönüllüler takımından Sancakay Ilım Morgül, bu isimlerden biri. Peki ‘Sancakay Ilım Morgül kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor’ dersiniz. İşte yanıtı… 

SURVIVOR SANCAKAY ILIM MORGÜL KİMDİR? 

Survivor 2021 Gönüllüler takımının yarışmacısı Sancakay Ilım Morgül’ün hayat hikayesinde futboldan, müziğe kadar birçok alan var. ‘Survivor Sancakay Ilım Morgül kimdir’ sorusunun yanıtını sizler için araştırdık. 

Teknik direktör Ünal Karaman’ın yeğeni olan Sancakay Ilım Morgül, sporcu kimliğiyle biliniyor. Spor hayatına ritmik jimnastikle adım atan Survivor Sancakay, Lise 3’e kadar okuduğu İzmir’de futbol kariyerine başladı. Lise 4’te Rizespor’a transferi gerçekleştirilen Morgül, lise öğrenimini de yine bu şehirde tamamladı. 

Survivor yarışmacısı Sancakay Ilım'ın, dayısı Ünal Karaman ile çekilmiş fotoğrafı

Survivor yarışmacısı Sancakay Ilım'ın, dayısı Ünal Karaman ile çekilmiş fotoğrafı

SURVIVOR SANCAKAY ILIM MORGÜL NERELİ, KAÇ YAŞINDA? 

İstanbul’da doğan Survivor Sancakay Ilım Morgül’ün doğum tarihi; 30 Ocak 1997. İzmir ve Rize’de büyüyen Sancakay Ilım Morgül, 28 yaşındadır.

SURVIVOR SANCAKAY ILIM MORGÜL EĞİTİMİ

2 yıl Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde, Rus Dili Edebiyatı bölümünü okuyan Survivor Sancakay Ilım Morgül, İngilizce ve Rusça dillerine hakim. Morgül, sonraki dönemlerde ise eğitim hayatını İstanbul’da devam ettirdi. Konservatuvar tiyatro bölümünün yetenek sınavlarına girip kazanarak İstanbul’a yerleşen Morgül, halen 4. sınıf öğrencisi.

SURVIVOR SANCAKAY ILIM MORGÜL MESLEĞİ NE?

Survivor Sancakay Ilım Morgül, 2 sezon boyunca Kadıköy Theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen ‘Ofsayt’ oyununda başrol oynadı. Morgül, 5 yıldır da vocal olarak sahne alıyor. Kendi bestelerini de seslendiren Sancakay, gitar çalıyor. 

SURVIVOR 2021 NE KADAR SÜRECEK? 

Senenin ilk aylarında başlayan Survivor, genellikle yaz aylarının başına kadar devam etmektedir. Ancak, Survivor 2021’in hangi tarihe kadar süreceği ise henüz netlik kazanmadı. 

SANCAKAY ILIM MORGÜL'NIN VİDEOLARI