Survivor Öykü Uysal

Öykü Uysal

Survivor Öykü Uysal Kimdir?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde büyük heyecan tüm hızıyla sürmeye devam ederken, programa yedek yarışmacı listesinden katılan yarışmacılar da oldukça merak ediliyor. Survivor 2021’de gönüllüler takımı yarışmacılarına katılan isimlerden biri de Öykü Uysal oldu. Gönüllüler takımında mücadele edecek olan Öykü Uysal, sempatik yapısı ve atletik fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Hırsı ve mücadelesiyle izleyicilerin gönlünü kazanacak olan Öykü Uysal’ın bir yandan da kim, kaç yaşında ve nereli olduğu merakla araştırılıyor. Peki, Öykü Uysal kimdir? Survivor 2021 yarışmacısı Öykü Uysal kaç yaşında ve nereli?


TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde, yeni yedek yarışmacı Öykü Uysal merak ediliyor. Survivor’da gönüllüler takımına yedek yarışmacı listesinden giren Öykü Uysal’ın, Survivor’da nasıl bir performans sergileyeceği izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Güleç tavrı, hırsı ve fiziğiyle dikkat çeken Öykü Uysal’ın nereli ve kaç yaşında olduğu da izleyiciler tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, Öykü Uysal kimdir? Survivor 2021 yarışmacısı Öykü Uysal kaç yaşında ve nereli?


ÖYKÜ UYSAL KİMDİR?


Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmasına yedek yarışmacı listesinden katılan Öykü Uysal’ın kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu izleyiciler tarafından merak ediliyor. 


Öykü Uysal, 2 Şubat 1990 İzmir doğumludur. Aslen İzmir’li olan güzel yarışmacı Uşak’ta yaşamaktadır. 2015 yılında İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nde mezun olan başarılı yarışmacı, 7 yıl boyunca lisanslı bir şekilde hentbol oynamıştır. Atletik yapısının yaptığı sporla ilgili olduğunu belirten Öykü Uysal, yarışmalarda hırsına ve kazanma isteğini her daim ortaya koyacağını belirtiyor. Hentbolun yanı sıra ilgilendiği spor dalları arasında fitness da bulunan Öykü Uysal, hayatını sporsuz yaşayamayacağından bahsediyor. Sporun kendisi için çok önemli olduğunu dile getiriyor. 
 

1. Öykü Uysal'ın günlük rutin hayatından bir kare


1. Öykü Uysal'ın günlük rutin hayatından bir kare

 

ÖYKÜ UYSAL NE İŞ YAPIYOR?


Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Öykü Uysal’ın ne iş yaptığı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Öykü Uysal hayatını büyük bir kısmını sporla geçiriyor ve spor salonu işletmeciliği yapmaktadır.


ÖYKÜ UYSAL EVLİ Mİ?


Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı olan Öykü Uysal, güzelliğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Evli olan Öykü Uysal’ın 1 tanede çocuğu bulunuyor.

 

ÖYKÜ UYSAL’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?


Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı olan Öykü Uysal, fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. İzleyiciler tarafından boyu ve kilosu merak edilen Öykü Uysal’ın boyu 1.70 kilosu ise 53’tür.
 

2. Öykü Uysal'ın spor yaptığı anlardan bir kare

2. Öykü Uysal'ın spor yaptığı anlardan bir kare


ÖYKÜ UYSAL’IN INSTAGRAM ADRESİ NE?


Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasına katılan Öykü Uysal, güzelliğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. İzleyicilerin bir çoğu Öykü Uysal’ın Instagram adresini merak ediyor. Öykü Uysal’ın Instagram adresi @oykuuysal1 şeklindedir. Güzel yarışmacının Instagram’da 2261 takipçisi bulunuyor. Oyuncu ruhlu ve her zaman güler yüzlü olduğunu dile getiren Öykü Uysal, Survivor’a katılmaktaki amacını bu oyunu oynamak için burada olmak istediğini belirtiyor. Oyunlardaki hırsını parkura yansıtmak isteyen Öykü Uysal, eğer Survivor birincisi olursa iş için yatırımlar yapacağını dile getiriyor.