Survivor Ogeday Girişken

Ogeday Girişken

Survivor Ogeday Girişken kimdir sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Survivor 2022 All Star yarışmacıları arasında yer alan Ogeday Girişken’in kim olduğu, kaç yaşında olduğu ve özel hayatı hakkında bilgiler araştırılıyor. 2017 yılında katıldığı Survivor yarışmasında şampiyon olan Ogeday Girişken’in, Survivor 2022 All Star’da nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor. Peki, Survivor Ogeday Girişken kimdir? Ogeday Girişken kaç yaşında ve nereli?

Ogeday Girişken, 2017 yılında katıldığı Survivor yarışmasında şampiyon olarak adını tüm Türkiye’ye duyurmuş isimler arasında yer alıyor. Bu yıl Survivor 2022 All Star yarışmacıları arasında yer alan Ogeday Girişken’in, yarışmada sergileyeceği performans destekçileri tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor Ogeday Girişken kimdir? Survivor 2022 All Star yarışmacısı Ogeday Girişken kaç yaşında ve nereli?

OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR?

Ogeday Girişken, 27 Nisan 1992, Adana doğumlu, Türk kürek sporcusu ve oyuncudur.

Ogeday Girişken 1992 yılında Adana şehrinde doğdu ve beraberinde eğitim hayatına orada devam etti. Marmara Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünü okumaya hak kazandı. Daha sonrasında lisans eğitimini tamamladı. 

Sporcu kimliği ile sık sık adından söz ettiren Ogeday o yıllarda da ilgililer tarafından dikkat topladı ve beraberinde kürek sporu dalında Fenerbahçe‘de lisanslı bir sporcu olarak on yıl kadar kürek takımında yer aldı. Dünya sıralamalarına adını kazıyan Ogeday Girişken 2017 yılında Survivor 2017 yarışmasına katıldı. 

Yarışmanın başlamasının ardından Ogeday gerek karakteri ile gerek parkurlardaki performansı ile kısa zamanda bir adım öne geçmeyi başardı ve o sezonun şampiyonu oldu. Dünya çapında gerçekleşen Litvanya' da gerçekleşen U-23 Kürek Şampiyonası' nda yarışmayı 8. sırada tamamladı. Ogeday Girişken, 2018 yılında Bir Litre Gözyaşı dizisinde "Teoman" karakteriyle oyunculuk hayatına adımını attı. Daha sonra 2019 yılında Savaşçı dizisinde "Astsubay Çavuş Demir Döğer" karakterini canlandırdı.

OGEDAY GİRİŞKEN’İN INSTAGRAM HESABI NE?

Survivor 2022 All Star yarışmacıları arasında yer alan Ogeday Girişken’in Instagram hesabı sevenleri tarafından sorgulanıyor. ‘ogedaygirisken’ kullanıcı adıyla Instagram’da yer alan başarılı sporcunun 231 bin takipçisi bulunuyor.