Survivor Hanzade Ofluoğlu

Hanzade Ofluoğlu

Survivor Hanzade Ofluoğlu Kimdir?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor Türkiye, 9 Ocak 2021 Cumartesi akşamı sevenleri ile buluştu. Yarışmanın başlamasını heyecanla bekleyen Survivor takipçileri, yarışmacıların belli olması ile isimleri tek tek araştırmaya başladı. Survivor 2021 gönüllüler kadrosunda yer alan Hanzade Ofluoğlu, dikkat çeken yarışmacılardan biri oldu. Daha önce Survivor’a sunuculuk yapan yarışmacı için internette Hanzade Ofluoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı nedir gibi sorularla araştırılmaya başlandı. İşte Hanzade Durmuş Ofluoğlu hakkındaki bilgiler…

 

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor Türkiye 2021 sezonu, Acun Ilıcalı’nın sunumuyla yine izleyiciyle buluşuyor. 9 Ocak Cumartesi günü ilk bölümü ile ekrana gelen Survivor 2021 yarışmacıları da internetin en çok sorgulanan isimlerinden biri oldu. Yıllar öncesinde sunduğu programa yarışmacı olarak katılan Hanzade Durmuş Ofluoğlu, Survivor izleyicileri tarafından biyografisi araştırılmaya başlandı. Peki, Hanzade Ofluoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, Instagram hesabı nedir? İşte Survivor Hanzade hakkında merak edilenler…

 

HANZADE DURMUŞ OFLUOĞLU KİMDİR?

 

Survivor Türkiye 2021 Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Hanzade Ofluoğlu, 1988 yılında İzmir’de doğdu. 32 yaşında olan Hanzade Durmuş Ofluoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 17 yaşında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni kazanan Hanzade Ofluoğlu’nun İstanbul seyahati ve başarılarla dolu kariyeri başlamış oldu. 

Survivor Gönüllüler Takımı Yarışmacıları'ndan Hanzade Ofluoğlu'nun TV8'de görev aldığı yıllara ait bir fotoğrafı...

Survivor Gönüllüler Takımı yarışmacılarından olan Hanzade Ofluoğlu'nun TV8'de görev aldığı yıllara ait bir fotoğrafı...

 

HANZADE OFLUOĞLU MESLEĞİ VE KARİYERİ

 

Hanzade Ofluoğlu, üniversiteyi kazandıktan sonra geldiği İstanbul’da Var mısın Yok musun yarışmasına başvuruyor. Bu başvuruyu yaptıktan sonra yaşadıklarını şu şekilde anlatıyor Hanzade Ofluoğlu: Başvurdum ve başvurumdan çok uzun süre sonra telefon geldi. Gerçekten beklemiyordum. Çekimler sırasında Acunmedya’yı yakından tanıma fırsatım oldu. Gerçekten eğlenceli ve güzel bir çalışma ortamları olduğunu gördüm. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Bey’den beklemediğim bir teklif geldi. ‘Bizimle çalışmak ister misin?’ dediğinde hiç düşünmeden evet dedim. Koç Üniversitesi’nden mezun olalı 2 ay olmuştu ve hayalim olan medya sektöründe bulabileceğim en güzel işi bulmuştum. Acun Bey’in asistanı olarak işe başladım.

 

Survivor başta olmak üzere birçok programda sunuculuk yapan Survivor Hanzade Ofluoğlu üniversite aşkı Saygun Ofluoğlu ile evlenmiştir

Survivor başta olmak üzere birçok programda sunuculuk yapan Survivor Hanzade Ofluoğlu üniversite aşkı Saygun Ofluoğlu ile evlenmiştir

 

Var mısın? Yok musun yarışmasında tüm Türkiye onu tanıdı. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Ilıcalı’nın teklifi ile Acun Medya bünyesinde çalışmaya başladı. 2010 yılında Acun Medya tarafından hazırlanan “Yok Böyle Dans” programı sunuculuğu yaptı. Survivor yarışmaların sunuculuğu yaptı. O Ses Türkiye programında görev aldı.
 
HANZADE OFLUOĞLU INSTAGRAM HESABI VAR MI?

 

Survivor 2021’de gönüllüler takımında mücadele eden Hanzade Ofluoğlu, izleyiciler tarafından her açıdan merak edilip araştırılıyor. Bu konulardan bir tanesi de yarışmacıyı sosyal medya hesaplarını öğrenmek isteyen Survivor izleyicileri “Hanzade Ofluoğlu’nun Instagram hesabı var mı?” araştırıyor. Hanzade Ofluoğlu’nun Instagram hesabına “ofhanzade” kullanıcı adından ulaşabilirsiniz.

 

HANZADE OFLUOĞLU’NUN SPOR HAYATI

 

Survivor dahil birçok programın sunuculuğunu yapan Hanzade Ofluoğlu, 5 yıl boyunca bu görevi yaptıktan sonra spora yöneldiğini belirtiyor. Sonrasında sporun hayatında büyük bir yer tuttuğunu açıklayan Hanzade Ofluoğlu, 3 yıldır takım sporu olarak flagfootball oynuyor.
 

 

HANZADE OFLUOĞLU EVLİ Mİ?

 

2021 Survivor Gönüllüler Takımı yarışmacılarından Hanzade Ofluoğlu evli mi bekar mı sorusu merak edilmektedir. Survivor Hanzade, üniversite yıllarında tanıştığı Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılında evlenmiştir. Hanzade Ofluoğlu ve Saygun Ofluoğlu 10 yılı aşkın süredir evlidir. 
 
HANZADE OFLUOĞLU’NUN EN SEVDİĞİ ŞEYLER
 

•    Yıllar öncesinde yapılan röportajda Hanzade Ofluoğlu, en sevdiği şeyleri şöyle özetliyor; 

•    En sevdiğin film… Identity; yeni izledim çok beğendim.

•    Okumaktan çok zevk aldığın kitap… Kürk Mantolu Madonna.

•    Dinlediğin grup… Model, Bloc Party, Jet.

•    Çok uğradığın ve alışveriş yaptığın giyim markaları… Yargıcı, Topshop, Bilstore.

•    Bir cumartesi gecesi en sık içtiğin kokteyl… Çilekli Caipiroska.

•    Gitmeyi hayal ettiğin şehir… Şu sıralar Londra.

•    Evden çıkarken çantanda mutlaka olması gereken 5 parça nedir?

•    Terracotta allık. iPhone şarjı. El kremi. Parfüm. Kolonyalı mendil.
 

HANZADE OFLUOĞLU'NUN VİDEOLARI