Survivor Gonca Kakar

Gonca Kakar

Survivor Gonca Kakar Kimdir?

Milyonların severek izlediği Survivor 2021’de heyecan tüm hızıyla devam ederken, yarışmaya yeni bir isim dahil oldu. Peki Survivor 2021 Ünlüler takımına katılan Gonca Kakar kimdir, kaç yaşında, mesleği ne? İşte tüm merak edilen soruların yanıtları…

 

Tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor 2021, tüm hızıyla devam ediyor. Yayınlandığı her akşam, ekran başındakileri soluksuz bırakan yarışmaya yeni bir isim katıldı. Ünlüler takımına dahil olan Gonca Kakar’ın kaç yaşında olduğu, mesleği, eğitimi oldukça merak ediliyor.

 

SURVIVOR GONCA KAKAR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

 

Survivor 2021’de Ünlüler takımına dahil olan Gonca Kakar kimdir sorusu da pek çok kişi tarafından internet üzerinden aratıldı. Gonca Kakar 1 Temmuz 1989’da dünyaya geldi. Gonca Kakar 32 yaşındadır. Peki takım arkadaşlarıyla oyunları kazanmak için mücadele verecek Gonca Kakar’ın mesleği ne?

Gonca Kakar, Survivor'da ünlüler takımına dahil oldu.

 

SURVIVOR GONCA KAKAR EĞİTİMİ

 

32 yaşındaki Survivor Gonca Kakar, Mersin Üniversitesi BESYO mezunu. Beden eğitimi öğretmeni olan Kakar, pilates eğitmenliği de yapıyor. Sosyal medyada sık sık spor yaptığı anlara dair paylaşımlarda bulunana Gonca Kakar, bu alanda yaşamını sürdürdüğünü ifade etmektedir.

 

SURVIVOR GONCA KAKAR BOYU KAÇ?

 

Ünlüler takımına yeni bir soluk kazandıracak Gonca Kakar, 1.77 boyunda ve 64 kilogram ağırlığında. Dalış yapmak, kitap okumak, yeni müzikler ve yerler keşfetmenin vazgeçilmezleri olduğunu söyleyen Survivor Gonca’nın yarışma için iddiası da büyük.

 

“KADIN ŞAMPİYON OLARAK AYRILMAK İSTİYORUM”

 

Survivor Gonca, yarışmaya katılmadan önce verdiği röportajda, Survivor'ın kendisi için tamamlanma duygusunu ifade ettiğini dile getiriyor. Sporculuk hayatındaki yarım kalmış başarı duygusunu Survivor'da tamamlamak isteyen Survivor Gonca Kakar, uzun süredir beklenen 'kadın şampiyon' olarak yarışmadan ayrılmak istediğini ifade ediyor.

Uzun boyuyla dikkat çeken Gonca Kakar, uzun süredir sporla iç içe olduğunu ifade ediyor.

Uzun boyuyla dikkat çeken Gonca Kakar, uzun süredir sporla iç içe olduğunu ifade ediyor.

 

Survivor Gonca Kakar ayrıca şunları da ekliyor: Survivor bence, bir kadının en zorlu şartlarda bile nelere göğüs gerebileceğini, nelerle başa çıkabileceğini neleri başarabileceğini göstermek için çok uygun bir platform. Çünkü Survivor demek, hayatta kalan demek. Hayatta kalan kadın olabilmek için bu mücadeleye hazırım.

 

GONCA KAKAR SOSYAL MEDYA HESABI NE?

 

Survivor'a dahil olmasıyla birlikte Survivor Gonca Kakar'ın sosyal medya hesabının olup olmadığı da merak edildi. Pek çok kişi, Gonca Kakar instagam hesabı ne, var mı? sorusunun yanıtını aradı. Gonca Kakar'ın gonca.kakar kullanıcı adıyla bir Instagram hesabı bulunmaktadır.

GONCA KAKAR'IN VİDEOLARI