Survivor Gizem Kerimoğlu

Gizem Kerimoğlu

Gizem Kerimoğlu ismi, Survivor All Star 2022 kadrosunun açıklanması ile gündem oldu. Heyecanla beklenen Survivor 2022’de yarışacak Gizem Kerimoğlu’na dair bilgiler araştırılıyor. Gizem Kerimoğlu, daha önce Survivor 2016’de yarışmıştı. Peki, Survivor Gizem Kerimoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Gizem Kerimoğlu mesleği nedir? 

Survivor 2022 All Star kadrosu açıklandı. Merakla beklenen kadroda yer alan yarışmacılardan birisi de Gizem Kerimoğlu. Güzel yarışmacı, daha önce Survivor 2016’de Gönüllüler takımında mücadele etmişti. Survivor 2022 yarışmacısı olduğu öğrenilen yarışmacı hakkında Survivor Gizem Kerimoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor sorgulaması yapılıyor. Survivor Gizem Kerimoğlu hayat hikayesi, hakkında merak edilen haberimizde. 

SURVİVOR GİZEM KERİMOĞLU KİMDİR?

Gizem Kerimoğlu, 30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul, Fatih’te doğmuştur. Bulgar göçmeni bir ailenin ilk çocuğudur. Bir erkek kardeşi vardır. İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nden 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nde okumaya başladı. Üniversite eğitimi sırasında bir yıllığına İngilizce eğitimi almak için Londra‘ya gitti.

2003 yılından itibaren birçok spor dalıyla profesyonel veya yarı amatör olarak uğraşan bir sporcu olarak basketbol ve futbol oynamış, hatta birkaç kez 19 yaş altı kadın Milli Futbol Takımı’na da çağrılmıştır. Bu yıllarda Yapı Kredi Spor Kulübü ve benzeri bazı spor kulüplerinde Fitness Eğitmeni ve Personal Trainer olarak da görev yaptı.

2013 yılında profesyonel spor yaşantısına son veren Gizem Kerimoğlu, aktif spor hayatının ardından oyunculuk ve spikerlik eğitimleri almaya başladı. Dialog ve Barbaros Çidal‘dan diksiyon ve spikerlik eğitimleri alıp, tiyatro ve oyunculuk eğitimlerindeki ilk adımlarını kendisi de oyuncu olan arkadaşı Umut Kırcalı ile atmıştır. Ardından kendisine çok şey katan Deniz Erdem‘den 2015 yılında Tiyatro Oyunculuğu Eğitimi almıştır. 2015 yılında girdiği Akademi 35,5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi aldı.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan olan “Survivor 2016” yarışmasına Gizem Kerimoğlu da gönüllüler takımında katıldı. Yüzde 36 oranda performans sergileyen Survivor Gizem, yarışmanın 108. gününde adaya veda etti. 

GİZEM KERİMOĞLU INSTAGRAM HESABI

Survivor All Star 2022 kadrosunda yer alan Gizem Kerimoğlu’nun Instagram hesabı gizem.kerimoglu şeklindedir. Başarılı sporcunun şu an 209 bin takipçisi bulunuyor.