Survivor Emin Günenç

Emin Günenç

Survivor Emin Günenç Kimdir?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor Türkiye, yeni sezonuyla TV8 ekranında 9 Ocak Cumartesi akşamı izleyicisi ile buluştu. Yeni sezonda Gönüllüler takımında yarışan Emin Günenç, Survivor takipçilerinin dikkatini çekti ve yarışmacının hayat hikayesi araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Emin Günenç kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Emin Günenç evli mi? Emin Günenç’in Instagram hesabı var mı? İşte Survivor Emin Günenç hakkındaki bilgiler…


EMİN GÜNENÇ KİMDİR? 


Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Emin Günenç kimdir araştırılıyor. Emin Günenç, 23 Temmuz 1994’de İstanbul’da doğdu. Tekirdağ Şarköylü olan Emin Günenç, 8 yaşında futbola başladı.  18 yaşına kadar 10 sene boyunca futbol oynamıştır. Geçirdiği talihsiz bir sakatlık sonucunda futbol hayatını bırakmak zorunda kalmıştır.

 


EMİN GÜNENÇ’İN EĞİTİM HAYATI VE KARİYERİ


Emin Günenç, üniversiteyi Marmara Üniversitesi makine ressamlığı bölümünde okudu. Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. En son Kanal D’de yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisinde oynadı.


EMİN GÜNENÇ’İN SPORLA DOLU HAYATI


Survivor Emin Günenç’in hayatı sporla içiçe geçmiş. Sekiz yaşında başladığı futbolu yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle 18 yaşında bırakmak zorunda kaldı. Fakat bu onun spor yapmasına engel olmadı. Oyunculuk eğitimi alırken Emin Günenç, vaktinin çoğunu spor salonunda geçiriyor. 

 

Survivor kadrosunda yer alan Emin Günenç, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.Günenç, Survivor'ın kendisi için çok büyük bir dönüm noktası olduğuna inanıyor

Survivor kadrosunda yer alan Emin Günenç, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.Günenç, Survivor'ın kendisi için çok büyük bir dönüm noktası olduğuna inanıyor

 

“SURVIVOR BENİM İÇİN BÜYÜK BİR DÖNÜM NOKTASI”


Survivor benim için çok büyük bir dönüm noktası, büyük bir basamak. Hayallerime yürüyerek değil de koşarak gitmek istiyorum. Bu yüzden Survivor'da başarılı olup döndükten sonra çok güzel bir geleceğin beni beklediğini biliyorum. Survivor'da başarılı olacağıma adım gibi eminim. Ama beni finale götürecek karakterim. Türk halkının beni seveceğinden eminim. 2019 yılında finale kalmıştım. Yedeklerdeydim. O sene gitmek kısmet olmadı. Bu sene 2019'a göre daha hazırım, daha güçlüyüm, daha fazla emek verdim, daha çok çalıştım. İnşallah bu sene olur!

 

Sosyal medyada 25. yaşını bu fotoğrafla kutlayan Emin Günenç, uzun da bir mesajı paylaşımına eklemişti.

Sosyal medyada 25. yaşını bu fotoğrafla kutlayan Emin Günenç, uzun da bir mesajı paylaşımına eklemişti. Emin Günenç, 20 Temmuz 2020 tarihinde şu paylaşımı yapmıştı.

Hoşçakal 25. Yaşım... Ne çok şey öğrettin bana belki de hayatımda en kritik kararlar verdiğim seneydi. Hayallerimin peşinden gittiğim yolda biraz daha yol kat ettim. Yeri geldi üzüldüm yeri geldi yoruldum ama hiçbir zaman pes etmedim. Bana zorluklarla baş edebilmeyi iyi niyetimden ödün vermeyip kimseye fazla güvenmemeyi ve en fazla da sabır etmeyi öğrettin. Sabah erken kalkmayı çok çalışmayı tembelliği bırakmayı ve yaptığın işi inararak tüm kalbinle yapmayı aileni arkana aldıktan sonra seni kimsenin düşüremiyeceğini öğrettin. Herkese olduğu kadar değer vermeyi hayatındaki insanları bi süzgeçten geçirmeyi ve sana yapılanları asla unutmamayı öğrettin. Ve şimdi sennn hoşgeldin 26. Yaşım senden en çok temennim başarı sağlık ve huzur. Burcumun adına yakışır bi şekilde Aslan gibi gel ve beni her sene olduğumdan daha da fazla güldür.


EMİN GÜNENÇ’İN INSTAGRAM HESABI 


Survivor izleyiciler, yarışmacıların hayat hikayeleri kadar sosyal medya hesaplarını da araştırıyor ve gönül verdiği yarışmacıyı onu takip ederek desteklemeye çalışıyor. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Emin Günenç’in Instagram’daki kullanıcı adı emingunenc. Survivor Emin Günenç’in Instagram’daki takipçi sayısı şimdilik 14 bin.