Survivor Elif Gören

Elif Gören

Survivor Elif Gören, birçok Survivor izleyicisi tarafından sorgulanmaya başlayan isimler arasında yer alıyor. 2020 yılında katıldığı Survivor yarışmasında başarılı kadın yarışmacılar arasında yer alan Survivor Elif, hızıyla adından söz ettiren isimlerden biri olarak hatırlanıyor. Bu yıl Survivor 2022 All Star yarışmasında mücadele edecek olan Elif Gören’in kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Peki, Survivor Elif kimdir? Elif Gören kaç yaşında ve nerelidir?

ELİF GÖREN KİMDİR?

Elif Gören, 14 Şubat 1990, İznik, Bursa doğumlu, Türk kadın atlettir. 2012 Yaz Olimpiyatları'nda 4x400 m Milli takımında yer almıştır ve 2012 Olimpiyatlarına katılan en genç Türk sporcu olmuştur.

Hayatı

Gören 14 Şubat 1990'da İznik, Bursa'da doğdu. 400 metre engelli yarışında uzmanlaşmıştır. 55 kilo ağırlığa ve 1.70 metre boya sahip olan atlet, ENKA Spor Kulübü lisanslı sporcusudur. Antrenörler Kemal Şencan ve Fausto Ribeiro tarafından çalıştırılmaktadır.

Elif Gören 2012 Yaz Olimpiyatları'nda Türkiye'yi temsilen bayanlar 4×400 metre bayrak yarışı etkinliğinde yarışmıştır. Bu alanda Olimpiyatlar'da mücadele eden en genç Türk sporcu olarak bilinmektedir. Gören TV8 kanalında yayınlanan Dominik Cumhuriyeti'nde çekilen Acun Medya prodüksiyonu olan Survivor 2020 yarışmasında Ünlüler grubunda katılımcı olarak yer aldı.

ELİF GÖREN’İN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Güçlü fiziğiyle dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alan Elif Gören’in fiziksel özellikleri internet üzerinden araştırılıyor. 170 cm uzunluğunda olan başarılı sporcu 55 kilo ağırlığındadır.

SURVİVOR ELİF’İN INSTAGRAM HESABI NE?

Herkes tarafından merak edilen Elif Gören’in hayatı hakkında bilgiler internet üzerinde sorgulanırken bir yandan da özel hayatına dair paylaşımları merak ediliyor. ‘elifgorenofficial’ kullanıcı adıyla Instagram’da yer alan başarılı ismin 254 bin takipçisi bulunuyor.