Survivor Doğan Keser

Doğan Keser

Survivor Doğan Keser Kimdir?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasına katılan Doğan Keser’in kim olduğu, birçok Survivor izleyicisi tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Sosyal medyanın tanındık simaları arasında yer alan Doğan Keser, son dönemlerde attığı videolarla izleyicilerini eğlendirerek popüler isimler arasında yer almış bir isim olarak tanınıyor. Peki, Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2021 yarışmacısı

 

DOĞAN KESER NERELİ, NE İŞ YAPIYOR?

 

TV8 ekranlarının sevilen ve büyük bir heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’in yeni yarışmacıları arasında yer alan Doğan Keser, birçok izleyicinin merak ettiği isimler arasında yer almaya başladı. Instagram’da 270 bin takipçisi bulunan Doğan Keser’in Survivor’da nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu oldu. Sosyal medyada çektiği videolarla herkesi güldürmeyi başaran Doğan Keser, enerjik ve sempatik tavrıyla dikkat çeken isimlerin başında yer alıyor. Peki, Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2021 yarışmacısı Doğan Keser nereli, ne iş yapıyor?

 

Doğan Keser, yaşadığı sakatlık nedeniyle, çok sevdiği futbola devam edemediğini ve bırakmak zorunda kaldığını belirtiliyor.

Doğan Keser, yaşadığı sakatlık nedeniyle, çok sevdiği futbola devam edemediğini ve bırakmak zorunda kaldığını belirtiliyor.

 

Survivor’da bu yıl ünlüler takımında yaşanan sakatlıklardan dolayı Meryem ve Cemal Hünal yarışmaya veda etmişti. Ünlüler takımındaki açığı kapatabilmek adına yedek yarışmacılar arasında yer alan Doğan Keser, Survivor 2021 ünlüler takımı kadrosuna dahil oldu. Oldukça eğlenceli ve sempatik tavrıyla dikkat çeken Doğan Keser’in hızlı ve atletik isimler arasında yer alacağı konuşuluyor. Özel hayatında mağaza işletmeciliği yapan Doğan Keser, dansları ve figürleriyle de herkesin sempatisini kazanmış isimler arasında yer alıyor. Kısa boylu olmasından ziyade oldukça enerjik olan Doğan Keser’in atletik ve esneklik gerektiren oyunlarda oldukça başarılı olacağı düşünülüyor.

 

Doğan Keser, sosyal medyada son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Paylaştığı videolar ve tiplemeler, binlerce beğeni ve yorum alıyor.

Doğan Keser, sosyal medyada son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Paylaştığı videolar ve tiplemeler, binlerce beğeni ve yorum alıyor.

 

DOĞAN KESER KİMDİR?

 

Doğan Keser 21 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeytinburnu spor altyapısında yetişen Doğan Keser, Zeytinburnuspor'un tüm alt kategorilerinde forma terletmiş, profesyonel olarak A takımda oynamıştır. Futbolu sadece bu takımda oynadığını, belirten Doğan Keser, yaşadığı talihsiz bir sakatlık nedeniyle, futbolculuk kariyerini noktaladığını söylüyor.

 

DOĞAN KESER NE İŞ YAPIYOR?

 

Hayatının neredeyse tamamı futbol içinde geçen Doğan Keser, farklı bir meslekle ilgilenemediğini belirtiyor. Doğan Keser askerlik dönüşünde de çeşitli serbest meslek işlerinde bulundu. Sonrasında abisiyle istanbul Bakırköy’de perakende erkek giyim mağazası açmıştır. Eskiden sosyal medya uygulaması Vine'da videolar çektiğini söyleyen Doğan Keser, burada hatrı sayılır bir kitle edindiğini, ancak sosyal medya hesaplarının çalınması nedeniyle oraya ağırlık vermeyi bıraktığını söylüyor.

 

 

Doğan Keser, abisiyle birlikte giyim mağazası işletiyor.

Doğan Keser, abisiyle birlikte giyim mağazası işletiyor.

 

SURVİVOR DOĞAN KESER EVLİ Mİ?

 

Survivor izleyicileri, yarışmacılar hakkında merak ettiği konulardan biri de medeni durumu oluyor. Yeni yarışmacı için internette Doğan Keser evli mi sorusu araştırılıyor. Survivor 2021 Ünlüler takımı yarışmacısı Doğan Keser, evli ve 1 kız babası. Düğününden kısa süre önce babasının bir rahatsızlık yaşadığını belirten Doğan Keser, sonrasında gerçekleştirilen ameliyatta babasının sağlığının biraz daha kötüleştiğini, ailecek yoğun çaba harcayarak babalarıyla çok ilgilendiklerini ifade ediyor.

 

SURVİVOR DOĞAN KESER’İN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

 

Son zamanlarda sosyal medyada video üreten ve kendi adıma mizah sayfası olan Doğan Keser’in şu an 270 bin takipçisi var. Instagram‘da aktif bir şekilde devam eden Doğan Keser’in kullanıcı adı “dogankesers”. Aynı şekilde Twitter hesabı ise 'dogankesers' şeklinde. Survivor'a gideceğini Instagram hesabından da duyuran Doğan Keser'in yayınladığı videoda önce ıslık çalıp hareketini yaptığı sonra da havalimanında koştuğu görülüyor.

DOĞAN KESER'İN VİDEOLARI