Survivor Çağman Çatay

Çağman Çatay

Survivor Çağman Çatay Kimdir?

Survivor 2021 yarışmacıları arasına bir isim daha dahil oldu. 22 Şubat 2021 tarihli Survivor yeni bölümünde yarışmaya katılan isim Tuğrul Çağman Çatay oldu. Ünlüler takımına katılan Survivor Çağman, yarışmada yer almasıyla birlikte TV8 izleyicileri tarafından merak edildi. Programa dikkat çekici bir giriş yapan Survivor Çağman'ın ilk sözleri ise 'şov zamanı' oldu. Peki Survivor Çağman kimdir? Çağman Çatay aslen nereli, kaç yaşında, mesleği ne? İşte Survivor yeni yarışmacısı Çağman ile ilgili tüm bilinenler.

 

Survivor Çağman kimdir sorusu, Survivor izleyicileri tarafından merak ediliyor. Acun Ilıcalı tarafından Survivor konseyinde 'yeni yarışmacı' sürprizinin ardından, bu ismin kim olacağı düşünülüyordu. Survivor 2021 kadrosuna geçtiğimiz haftalarda yeni isimlerin dahil olmasıyla birlikte, 22 Şubat 2021 tarihli Survivor yeni bölümünde Dominik Cumhuriyeti'ne gelen isim Tuğrul Çağman Çatay oldu. Survivor Çağman'ın ekranlarda boy göstermesiyle birlikte Survivor izleyicileri, Çağman kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı, mesleği ne? gibi birçok sorunun yanıtını aradı.

 

SURVİVOR ÇAĞMAN KİMDİR?

 

Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alan Çağman'ın tam adı Tuğrul Çağman Çatay'dır. Enerjisi yüksek bir karakter olarak göze çarpan Çağman, 16 Mayıs 1993 İstanbul doğumludur. 28 yaşında olan Survivor Çağman, İstanbul'un Eyüp ilçesinde yaşadığını ifade ediyor. Çağman Çatay, üniversite eğitimini ise Haliç Üniversitesi BESYO bölümünde tamamnladığını belirtti. 2017 yılında buradan mezun olan Survivor Çağman, birçok spor dalıyla ilgilendiğini dile getirdi.

Survivor'a yedeklerden katılan Survivor Çağman, çok enerjik olduğunu ve birçok alanda da korkusuz olduğunu belirtti.

Survivor'a yedeklerden katılan Survivor Çağman, çok enerjik olduğunu ve birçok alanda da korkusuz olduğunu belirtti.

 

ÇAĞMAN ÇATAY BOYU KİLOSU KAÇ?

 

Survivor 2021 Ünlüler Takımı yarışmacısı Çağman Çatay'ın boyu ve kilosu da araştırılan ve merak edilen konular arasında yer aldı. Survivor Çağman boyu 1.71'dir. Çağman kilosu ise 67.5'tur.

 

SURVIVOR ÇAĞMAN MESLEĞİ, İŞİ NE?

 

Survivor Çağman son derece esnek bir fiziğe sahip. Spor eğitmenliği yapan Çatay, ilgilendiği spor dallarıyla da bir hayli şaşırttı. Yukarıda da belirttiğimiz gibi pek çok spor dalıyla iç içe olduğunu söyleyen Çağman Çatay, ilgilendiği başlıca spor dallarını şu şekilde sıraladı:

Survivor Çağman, hamam böceklerinden, kırkayaklar, çıyan ve deniz anasın hariç başka bir şeyden korkmadığını ifade ediyor.

 

Survivor Çağman, hamam böceklerinden, kırkayaklar, çıyan ve deniz anasın hariç başka bir şeyden korkmadığını ifade ediyor. 

 

 • Yer Akrobasisi

 

 • Handbalance

 

 • Breakdance yoga

 

 • Movement Culture

 

 • Basketbol

 

 • Scuba Diving

 

 • Serbest Dalış

 

 • Street Workout/Calisthenics

 

 • HİİT Workout

 

 • Windsurf

 

 • Masa Tenisi

 

 • Atletizm

 

 • Parkur & serbest koşu

 

 • Breathe Hold

 

 • Kule atlama ve trambolin

 

ÇAĞMAN ÇATAY BAŞARILARI NELER?

 

Survivor Çağman Çatay küçük yaşlarda basketbol ile ilgilenmiş ve okullar arası turnuvalarda takımıyla birlikte İstanbul şampiyonluğu yaşadığını ifade ediyor. BreakDans'ta özel olarak düzenlenen organizasyonlarda 3 birinciliği olduğunu söyleyen Survivor Çağman, basketbolda ayrıca Türkiye 2.liği ve en iyi 6. adam ödüllerinin de sahibi olduklarını ifade ediyor. Survivor Çağman'ın televizyonlardaki ilk macerası bu da değil. Genç yarışmacı, Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılıp bir hayli de yol katederek yarı finale kadar gelme başarısını göstermiş.

Yedeklerden katılıp şampiyonluk yaşayan yarışmacı olmadığını söyleyen Survivor Çağman, hayalinin ve amacının bunu gerçekleştirip imkansızı başarmak olduğunu belirtiyor.

Yedeklerden katılıp şampiyonluk yaşayan yarışmacı olmadığını söyleyen Survivor Çağman, hayalinin ve amacının bunu gerçekleştirip imkansızı başarmak olduğunu belirtiyor.

 

SURVİVOR ÇAĞMAN INSTAGRAM HESABI NE?

 

Survivor yarışmacılarının sosyal medya hesapları da izleyiciler tarafından sıkça internet üzerinden aratılmış ve merak edilmiştir. Önceki yıllarda olduğu gibi Survivor 2021 yarışmacıları için de Instagram, Twitter hesapları olup olmadığına dair Google aramaları yapılmaktadır. Survivor Çağman için de Survivor izleyicileri tarafından benzer sorular var. Çağman Çatay Instagram hesabına sahip olduğu belirtiyor. Instagram'da @cagmancatay kullanıcı adıyla yer aldığını belirten Çağman'ın şu an itibariyle takipçi sayısı 22 binden fazla. Spor faaliyetleri yürüten Survivor Çağman, paylaşımlarını da bu yelpazede yapıyor.

 

SURVIVOR'A KATILMADAN ÖNCE BUNLARI SÖYLEDİ

 

Survivor Çağman Çatay, yarışmaya katılmadan önce şunları ifade etti: Bu yarışma dünyanın en zor yarışmalarından biri ama zoru seven biriyim. Çok çılgınım çok hırslıyım, gizemli bir çocuğum. Senelerdir hazırım. Asla bitmeyen bir enerjim var. Sizleri şaşırtmaya geliyorum, sürprizlerle doluyum. Survivor'da beni izleyin