Survivor Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşındadır sorusunun yanıtı, Survivor izleyicileri tarafından merak edilen ve sorgulanan isimlerin başında yer almaya başladı. Survivor 2022 yarışmasında ünlüler takımında yarışan Barış Murat Yağcı, atletik yapısı, hırslı ve başarılı performansıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Birçok izleyici ise Barış Murat Yağcı’nın nereli ve boyunun kaç olduğunu merak ediyor. Peki, Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2022 yarışmacısı Barış Murat Yağcı nereli, boyu kaç?

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen zorlu yarışma programı Survivor’ın takipçileri, Barış Murat Yağcı hakkında bilgileri araştırıyor. Survivor’da ünlüler takımında yarışacak olan Barış Murat Yağcı’nın kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Best Model of Turkey adlı yarışmaya katılıp "Best Fotomodel" seçildikten sonra yapımcılar tarafından da keşfedilen Barış Murat Yağcı, yakışıklılığıyla da izleyicilerin dikkatini çeken isimler arasında yer alıyor. Peki, Survivor Barış Murat Yağcı kimdir? Survivor 2022 yarışmacısı Barış Murat Yağcı kaç yaşında nereli ve boyu kaç?

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR? 

Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991, İzmir doğumlu, Türk manken, sporcu oyuncu ve şarkıcıdor. 2020 yılında Survivor'a katıldı ve ikinci oldu.

Barış Murat Yağcı Hayatı ve kariyeri

Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991'de İzmir'de doğdu. Birce Akalay'ın kuzenidir. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. Yağcı, ikinci üniversite kapsamında Anadolu Üniversitesi Spor yönetimi bölümünde eğitimine devam etmektedir. Efes Pilsen Spor Kulübü'nde profesyonel olarak basketbol oynadı, ancak sakatlandıktan sonra spor hayatına devam edemedi. Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey adlı yarışmaya katılıp "Best Fotomodel" seçildikten sonra yapımcılar tarafından keşfedilmiştir. İlk oyunculuk deneyimini, 2014 yılında yayımlanmış olan Kocamın Ailesi adlı dizide Akın karakterini canlandırarak yaşadı. 

2014 yılında yayımlanan Figüran adlı sinema filminde Pelin Şafak'ın arkadaşı olarak rol aldı. 2015 yılında yayımlanan Kiralık Aşk adlı dizide Eymen karakterini, 2017 yılında yayımlanan Şevkat Yerimdar adlı dizide ise Bora karakterini canlandırdı. 2018 yılında yayımlanan Sosyetik Gelin adlı televizyon filminde Demir karakterini canlandırdı.

2020 yılında Acun Ilıcalı'nın düzenlediği Survivor yarışmasına katıldı ve ikinci olarak bitirdi.

BARIŞ MURAT YAĞCI’NIN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

1,92 boya sahip olan Barış Murat Yağcı, 88 kilo ağırlığındadır.

BARIŞ MURAT YAĞCI’NIN MESLEĞİ NE?

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan “Kocamın Ailesi” ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak “Şevkat Yerimdar” dizisinde “Bora” karakterini canlandırmıştır.

2020 yılında Acun Ilıcalı'nın düzenlediği Survivor yarışmasına katıldı ve ikinci olarak bitirdi.

BARIŞ MURAT YAĞCI’NIN KATILDIĞI DİZİ, FİLM VE PROGRAMLAR

Tv Yarışma Programı:
 

Survivor (Kendisi, 2020)
 

Rol Aldığı Tv Filmleri:

*Sosyetik Gelin (Demir, 2018)

Rol Aldığı Diziler:

*Sevkat Yerimdar (Bora, 2017-2018)
*Kiralık Aşk (Eymen, 2015)
*Kocamın Ailesi (Akın, 2014)

Rol Aldığı Sinema Filmleri:

Figüran (Pelin Şafak’ın arkadaşı, Sinema Filmi 2014)

BARIŞ MURAT YAĞCI'NİN VİDEOLARI