Survivor Baran Köse

Baran Köse

Survivor Baran Köse Kimdir?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasına yedek yarışmacı olarak katılan Baran Köse’nin hayatı hakkında bilgiler merak edilmeye başladı. Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Baran Köse, 18 Ocak 2021 tarihli Survivor yeni bölümüyle birlikte yarışmaya dahil oldu. Diğer 3 yedek yarışmacıyla birlikte parkura gelen Survivor Baran Köse, yarşmada yer almasıyla birlikte de Survivor izleyicileri tarafından merak edildi. Peki, Survivor Baran Köse kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2021 yarışmacısı Baran Köse nereli, boyu kaç?


TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllüler’e dahil olan bir yeni isim de Baran Köse oldu. Survivor’da gönüllüler takımında yarışacak olan Baran Köse, sempatik tarzı, hırsı ve çevikliğiyle izleyiciler tarafından merak edilen isimler arasında yer aldı. Survivor’da nasıl bir performans sergileyeceği büyük merak konusu olan Baran Köse’nin kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu izleyiciler tarafından araştırılmaya başladı. Peki, Survivor Baran Köse kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2021 yarışmacısı Baran Köse nereli, boyu kaç?

 

Survivor Baran Köse, 9 Temmuz 1992 İstanbul doğumludur. 1.73 boyunda ve 70 kilo olan Baran Köse, hırslı yapısı, sempatik tavrı ve fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Baran Köse, Doğuş Üniversitesi’nde Ekonomi ve Finans bölümünden mezun olmuştur. Meslek olarak personel trainer olan Baran Köse, çok iyi derecede yüzme biliyor. Hayallerini gerçekleştirmek için Survivor’a katılım sağladığını belirten Baran Köse, hırs ve mücadeleci ruha sahip yarışmacılar arasında yer alıyor. Hiçbir sağlık problemi bulunmayan Baran Köse, tek hedefinin Survivor’da şampiyonluğa uzanmak olduğunu belirtirken, Survivor’ın onun için bir rüya olduğunu ve bu yarışmayı kazanarak bir rüyayı gerçekleştirmek istediğini dile getiriyor. Survivor’a kazanarak hayallerini gerçekleştirmek isteyen başarılı sporcu, daha sonrasında kazandığı ödülle parkur yatırımı yapmak istediğini belirtti. Baran Köse özel hayatında sporla ilgileniyor ve medeni halinin bekar olduğu biliniyor.

 

1. Baran Köse'nin spor salonundan bir kare
 

1. Baran Köse'nin spor salonundan bir kare

 

“MÜCADELECİ RUHA SAHİBİM”


Survivor’a katılma nedeninde en çok hangi özelliğine güvendiği sorulan Baran Köse şu yanıtı verdi; “Survivor’a katılma nedenim olarak hayallerimi gerçekleştirmek istediğimi söyleyebilirim. Survivor’a katılmaktan en çok güvendiğim özelliğim ise hırslı ve mücadeleci bir yapıya sahip olmak. Hiçbir olayda hemen pes etmem ve hedefime odaklandığım anda bu yolun sonuna kadar gitmeye çalışırım”


“RÜYA MI GERÇEK Mİ İDRAK EDEMEDİM”

 


Baran Köse Survivor 2021’e dahil olmasıyla ilgili yaşadığı duyguları şu şekilde aktardı; “Telefon geldiğinde böyle gözümü açtım kapattım. Rüya mı gerçek mi idrak edemedim. Rüyalarımın gerçekleştirdiğimin farkına vardım. Takımımım için sonra da kendim için elimden geleni yapacağım” dedi.

 

“YATIRIM YAPMAK İSTİYORUM”


Survivor yarışmasını eğer ki kazanırsa, kazandığı ödülle ne yapacağı sorulan Baran Köse, şu yanıtı verdi; “Eğer Survivor’ı kazanırsam yatırım yapmak istiyorum. Spor dallarıyla uğraştığım için parkur yatırımı yapmak ve bu alanda ilerlemek istiyorum.”

 

2. Baran Köse'nin özel hayatından bir kare
 

2. Baran Köse'nin özel hayatından bir kare

 

“BAŞIMA GELEN EN GÜZEL OLAY”

 

Survivor’a katılmak dışında başına gelen en güzel olayın ne olduğu sorulan Baran Köse kendisi hakkında şu yanıtı verdi; “Survivor’a katılmak dışında başıma gelen en güzel olay kitabımın çıkmasıdır. Yazdığım kitabı başkalarıyla paylaşıyor olmak beni gerçekten mutlu ediyor.”


SURVİVOR BARAN KÖSE’NİN INSTAGRAM ADRESİ NE?


Survivor Baran Köse’nin bilinen bir sevgilisi yoktur. Bekar yarışmacı Baran Köse Survivor 2021’i kazanarak unutulmaz olmak istiyor. Survivor Baran Köse’nin Instagram adresine Baran Köse barankosee1 kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz