Survivor Bahar Seviş

Bahar Seviş

Survivor Bahar Seviş Kimdir?

2021 Survivor kadrosun sonradan dahil olan Bahar Seviş, 18 Ocak 2021 tarihli Survivor yeni bölümüyle birlikte ünlüler takımına katılmıştır. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Survivor Bahar, TV8 izleyicileri tarafından da merak edildi. Survivor Bahar'ın kim olduğu, nereli olduğu gibi özel hayatına dair ayrıntılar internet üzerinden aratıldı. Peki Survivor Bahar Seviş kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, boyu ve kilosu kaç, mesleği ne? İşte bu soruların yanıtları...


Acun Ilıcalı'nın sunumuyla yıllardır ekranlara gelen ve büyük ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor, yeni bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Parkur mücadeleleri ve ada yaşantısının zorluklarıyla dikkat çeken Survivor'da, yarışmacıların aslında kim oldukları da her dönem merak edilmektedir. Survivor yarışmacıları kimdir, kaç yaşındadır, asıl mesleklekleri ne, boyları ve kiloları kaç gibi sorular, Survivor'ın TV8'de izleyici karşısına çıkmasıyla birlikte en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. O isimlerden biri de 2021 Survivor ünlüler kadrosuna katılan Survivor Bahar Şeviş oldu. Peki Bahar Seviş aslen nereli, kaç yaşında? 

 

Survivor yarışmacısı Bahar Seviş, Instagram paylaşımlarıyla dikkat çekiyor

Survivor yarışmacısı Bahar Seviş, Instagram paylaşımlarıyla dikkat çekiyor


 

BAHAR SEVİŞ NERELİ? KAÇ YAŞINDA?


Acun Ilıcalı'nın 18 Ocak 2021 tarihli Survivor bölümünde ünlüler takımına katıldığını açıkladığı Bahar Seviş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden yarışmaya katılıyor. Kıbrıslı olduğunu söyleyen Bahar Seviş, Survivor'daki ilk anlarında şu sözleri söylüyor: Bugün benim için çok şanslı bir gün, doğum günüm. Astrolojiyle de ilgiliyim. Benim için çok güzel bir yıl olacağına emindim, buradayım. Hepimiz mücadeleyle buraya geldik, hepimiz için hayırlısı olsun...' 18 Ocak 1996 doğumlu olan Bahar Seviş, 25 yaşındadır. 

 

Bahar Seviş, Kıbrıs'ta doğum büyümüş ve burada Girne Amerikan Üniversitesi'nde öğrenimini görmüştür.

Bahar Seviş, Kıbrıs'ta doğum büyümüş ve burada Girne Amerikan Üniversitesi'nde öğrenimini görmüştür.

 


BAHAR SEVİŞ BOYU VE KİLOSU KAÇ?


Öte yandan Survivor Bahar Seviş'in kaç kilo olduğu ve boyunun kaç olduğu da merak edilmektedir. Survivor Bahar'ın boyu 1.67'dir. Kıbrıslı yarışmacının kilosu ise 66'dır. Girne doğumlu olan yarışmacı, yoga, fitness ve pilates yaptığını belirtiyor. İyi derecede yüzme bildiğini söyleyen Survivor Bahar, aynı zamanda oyunculuk da yapıyor.  25 yaşındaki Bahar Seviş, Survivor'ın kendisi için büyük bir totem olduğunu dile getirmektedir. İçinde bir büyük bir maceracı his olduğunu söyleyen Survivor Bahar, bu hissi yaşamak istediğini söylüyor. Herkesin hayatında bir dönüm noktası olduğunu dile getiren Survivor Bahar, yarışmanın kendisi için bir dönüm noktası olduğunu anlatıyor. 

 

Bahar Seviş'in Instagram hesabından yaptığı paylaşımlardan biri

Bahar Seviş'in Instagram hesabından yaptığı paylaşımlardan biri


HANGİ OKULDAN MEZUN? MESLEĞİ NE?


Bahar Seviş, sporculuk geçmişinin yanı sıra, oyunculuk geçmişiyle de dikkat çekiyor. Kıbrıs'ta Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümü okuyan Bahar, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Yoga/pilates/fitness eğitmeni olan Bahar, bu alanda paylaşımlar yapıyor.


SURVİVOR BAHAR SEVİŞ iNSTAGRAM HESABI NE?


2021 Survivor yarışmacısı Bahar Seviş'in sosyal medya hesapları da Survivor izleyicileri tarafından aratılıyor. Instragram'nda baharrsevis kullanıcı adıyla yer alan Survivor Bahar'ın şu an 6 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Aynı zamanda Twitter hesabı da bulunan Survivor Bahar Seviş'in kullanıcı adı SevisBahar'dır.