Survivor Anıl Berk Baki

Anıl Berk Baki

Survivor Anıl Berk Baki kimdir sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Survivor 2022 All Star yarışmasında gönüllüler takımında yer alacak olan Anıl Berk Baki’nin kim olduğu, kariyeri ve kaç yaşında olduğu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Survivor 2018’de de yer alan Anıl Berk Baki, o dönem çıktığı yarışlarda izleyicilerin dikkatini çeken yarışmacılar arasında yer almıştı. Peki, Survivor Sema Aydemir kimdir? Survivor 2022 All Star yarışmacısı Anıl Berk Baki kaç yaşında ve nereli?

Anıl Berk Baki, Survivor’ın sevilen yarışmacıları arasında yer alıyor. Survivor 2018’de de yer alan Anıl Berk Baki, bu yıl başlayacak olan Survivor 2022 All Star kadrosunda da yer aldı. Hırslı ve atletik yapısıyla seyirciler tarafından seyredilmesi keyifli yarışmacılar arasında yer alan Anıl Berk Baki’nin bu yıl nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu oldu. Peki, Survivor Anıl Berk Baki kimdir? Survivor 2022 All Star yarışmacısı Anıl Berk Baki kaç yaşında ve nereli?

ANIL BERK BAKİ KİMDİR?

Survivor Anıl Berk Baki, 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi ancak aslen Trabzonludur. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu Anıl Berk Baki, yelken sporu ile ilgilenmekte ve aynı zamanda Milli sporcudur. 

Bunun dışında Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdürmektedir. Yelken ve crossfit dışında uzun süre Amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir. Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Anıl Berk Baki hayvanlara da düşkün biri.

ANIL BERK BAKİ’NİN INSTAGRAM HESABI NE?

Başarılı yarışmacı Anıl Berk Baki’nin Instagram hesabı izleyiciler tarafından sorgulanmaya başladı. Instagram’da ‘anilberkbaki’ kullanıcıyla adıyla bulunan başarılı sporcunun tam 129 bin takipçisi bulunuyor.

ANIL BERK BAKİ’NİN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor 2022 All Star yarışmacıları arasında yer alan Anıl Berk Baki’nin fiziksel özellikleri merak ediliyor. 1.80 boyunda olan başarılı yarışmacı 84 kilo ağırlığındadır.