Survivor Aleyna Kalaycıoğlu

Aleyna Kalaycıoğlu

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir?

Acun Ilıcalı tarafından TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Survivor Türkiye 2021 programı ile birlikte yarışmacıları da ayrı bir heyecan uyandırdı. Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı olarak açıklanan Aleyna Kalaycıoğlu, izleyiciler tarafından anında internette sorgulanmaya başlandı. Peki, Survivor Türkiye 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı var mı, evli mi bekar mı? İşte Survivor Aleyna hakkındaki bilgiler…


SURVIVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?


Survivor Türkiye 2021 yarışma programı heyecanla beklenirken yarışmacıları da kimler olacak merak edilmişti. Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı olan Aleyna Kalaycıoğlu "Peşinden gidecek cesaretim vardı gerçekleştirdiğim hayalleri Survivor'la taçlandırmaya gidiyorum" sözleri ile dikkat çekti. 


Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Sonrasında Survivor Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmıştır.

 

Survivor yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu'nun Instagram hesabından yaptığı paylaşım


ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN EĞİTİM HAYATI


Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’a taşındıktan sonra hayatının değiştiğini ve liseden sonra dil eğitimine ağırlık verdiğini söyledi. Bu şekilde iyi bir dil eğitimi alan Aleyna Kalaycıoğlu, sınavlara da aynı motivasyonla hazırlandı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı. 
 

ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN SPOR HAYATI


Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor. 

Survivor yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu'nun Instagram hesabından yaptığı paylaşım

Survivor yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu'nun Instagram hesabından yaptığı paylaşım
 

ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN INSTAGRAM HESABI VAR MI?


Survivor 2021 yarışmacıları belli olduktan sonra yarışmanın sıkı takipçileri de Aleyna Kalaycıoğlu’nun Instagram hesabını araştırmaya başladı. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 26 bin takipçisi bulunuyor.


SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ 


Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”

ALEYNA KALAYCIOĞLU'NUN VİDEOLARI