Survivor Aleyna Çalışkan

Aleyna Çalışkan

Survivor Aleyna Çalışkan Kimdir?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan, birçok Survivor izleyicisi tarafından merak edilen ve sorgulanan isimler arasında yer almaya başladı. Gönüllüler takımında yaşanan sakatlık olayları nedeniyle yedek olarak Survivor kadrosunda yer alan Aleyna Çalışkan, artık gönüllüler takımında yarışacak. Güçlü fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alan Aleyna Çalışkan’ın birçok spor dalıyla ilgisi olması, Survivor’da iddialı isimler arasında yer aldığını gösteriyor. Peki, Aleyna Çalışkan kimdir? Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Çalışkan kaç yaşında, nereli?

 

 

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerini ekran başına kilitleyen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin yeni yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan’ın kim ve kaç yaşında olduğu izleyiciler tarafından sorgulanmaya başladı. Güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Aleyna Çalışkan, vücut geliştirme, fitness ve pilates eğitmenliği yapıyor. Hırslı ve güçlü bir karaktere sahip olan Aleyna Çalışkan’ın Survivor 2021’de sergileyeceği performans daha şimdiden herkes tarafından merak edilmeye başladı.

Aleyna Çalışkan'ın vücut geliştirme şampiyonasından bir karesi


ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

 


Aleyna Çalışkan kimdir sorusunun yanıtı, Survivor2021 izleyicileri tarafından merak edilen ve sorgulanan isimler arasında yer almaya başladı. Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğmuştur. Üniversite öğrencisi olan Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur

 


Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşımdan beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

 


 

ALEYNA ÇALIŞKAN EVLİ Mİ?

 

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kim olduğu herkes tarafından sorgulanmaya başladı. Güzelliğiyle dikkat çeken yarışmacının evli mi olduğu izleyiciler tarafından merak edildi. Henüz 22 yaşında olan Aleyna Çalışkan’ın medeni hali bekârdır. Kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.
 

Aleyna Çalışkan'ın özel hayatından bir kare

2. Aleyna Çalışkan'ın özel hayatından bir kare

 

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

 

Survivor gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan, güçlü fiziği ve kaslı vücuduyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. 2020 IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunan Aleyna Çalışkan’ın boyu ve kilosu en çok merak edilenler arasında yer almakta. Aleyna Çalışkan 1,67 boyunda ve 53 kilodur.

 

ALEYNA ÇALIŞKAN’IN INSTAGRAM’I NE?

 

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Çalışkan, düzgün fiziğiyle dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alıyor. Özel hayatıyla ilgili bilgiler merak edilen Aleyna Çalışkan’ın Instagram adresi merak ediliyor. Aleyna Çakır’ın Instagram adresi ‘aleynaclsknn’ olarak yer alıyor. Güzel sporcunun Instagram hesabından 61 bin 600 takipçisi bulunuyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN'IN VİDEOLARI