Elendikten sonra bu açıklamaları yapmıştı!

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2019 11:35
Değiştirme Tarihi: 12.06.2019 11:32

Survivor'ın neşeli karakterlerinden Ria, Survivor Panorama'nın canlı yayın konuğu oldu. Ria, Survivor'dan elendikten sonra dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu... İşte o anlar

1- Sence Türk yarışmacılar senin elenmen için bir strateji yaptı mı?

Bence Türk tarafı hiç strateji uygulamadı. Çoğu arkadaşımla güzel ilişkilerim vardı. Gerçekten bazı insanları tanıdığım ve arkadaşlık kurduğum için çok mutluyum. O yüzden eminim ki adadan elenmem için bir strateji yapılmadı.

2- Beyaz takımdaki dört Yunan yarışmacıdan üçü konseyde Afroditi'nin adını yazdı. Neden?

Yunan tarafı Afroditi'yi aday çıkardı. Açıkçası Kyriakos ve Nikos'la çok güzel bir ilişkimiz vardı. Survivor'daki yakın arkadaşlarımdı ama dışarıda da arkadaşlığımıza devam edeceğiz. Yani bence sebebi biraz da duygusaldı, daha yakındık. Bu yüzden de Afroditi'yi aday çıkarttık.

3- Yunan yarışmacılardan iyi anlaştığın isimler kimlerdi?

Açıkçası Survivor'da Kyriakos, Nikos ve Simos'la yakın olduk. Yarışmadaki arkadaşlarımdı. Yarışmadan sonrada olacak. Bir yarışma içinde kurulan arkadaşlıktı ama hayatıma girdikleri için çok mutluyum.

4- Türk yarışmacılardan iyi anlaştığın isimler kimlerdi?

Özellikle bu Survivor'a geldiğim için çok mutluyum. Yani Survivor Türkiye Yunanistan'a. Sebebi de Yunan arkadaşlarım oldu evet, yarışmanın başından beri çok yakın olduğum arkadaşlar. Ama Türk yarışmacı arkadaşlarımda oldu. Özellikle Okay'la çok yakın olduk. Kızını tanımayı çok istiyorum. Bora ve Seda'yla çok yakın olduk. Bu arkadaşları yarışmadan sonra da görmek istiyorum. Ailelerini tanımayı ve bu arkadaşlığın sonsuza kadar sürmesini istiyorum. 

5- Sabriye ile ortak bir dil konuşamamanıza rağmen nasıl bu kadar yakın bir arkadaşlık kurmayı başardınız?

Sabriye'yle çok yakın olduk. Açıkçası çok kolay iletişim kuramıyorduk. Çünkü Sabriye hiç ingilizce bilmiyordu. Ama Sabriye'de bir şey gördüm. Yüreğini çok sevdim. Çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Türk tarafıyla çok iyi ilişkileri olmayabilir ama bu durum beni rahatsız etmiyordu. Hem Sabriye'yle hem de Sabriye'yle arkadaşlık yapmayanlarla çok yakındım. İkisi tamamen farklı şeyler benim için. Ona değer veriyorum ve yarışmadan sonra da görmeyi çok isterim.

6- Sabriye'nin diğer Türk yarışmacılar ile yaşadığı sorunlar hakkında ne düşünüyorsun?

Sabriye ve diğer arkadaşlar arasında ne geçti bilmiyorum. Beyaz takım kurulduğunda Sabriye'nin diğerleriyle pek iyi bir ilişkisi yoktu. Ama hiç bir zaman sebebini merak etmedim. Kendi aralarında olan bir şey, ben içeriğine girmedim.

7- Survivor'da kendini yansıtabildiğini düşünüyor musun?

Çok mutluyum. Yarışmada da kendi hayatımda olduğum Ria'ydım. Açıkçası arkadaşlarım beni pozitif enerjili her zaman gülen bir insan olarak nitelendirirler. Yarışmada da bunu gösterdiğim için mutluyum. Bir an olsun karakterimi değiştirmedim. Hiç bir stratejim yoktu. Ria hep pozitif enerjili, güler yüzlü ve benchte kuvvetli sesiyle anılacağı için mutluyum. Bu da beni gerçekten çok mutlu ediyor. 

8- Türk yarışmacılardan kimlerin finalde olmasını istersin?

Survivor'ı kim kazanacak bilmiyorum. Türk takımından finalde Seda, Okay, Bora ve Yusuf olsun isterim.

9- Yunan yarışmacılardan kimlerin finalde olmasını istersin?

Yunanlardan sanırım bilindik. Kyriakos, Nikos ya da Panagiotis olsun isterim. 

10- Sence kim şampiyon olur?

Kazanan kim olacak bilmiyorum. Halk hangi kriterlerle seçiyor bilmiyorum. Kesin performansa göre olacaktır. Ama karakterde çok rol oynuyor. Gerçekten kazananın kim olacağını bilmiyorum ama gerçekten hak edenin almasını istiyorum.

11- Geride bıraktığın Survivor maceran hakkında ne düşünüyorsun?

Türk yarışmacıları tanıdığım için çok mutluyum. İki takım karıştığı için çok mutluyum. Onları daha da yakından tanıma fırsatı yakaladım. En kısa sürede Türkiye'yi ziyaret etmeyi çok istiyorum. Açıkçası çok sevdiğim bir yer. O yüzden hemen oraya gidip yakından görmeyi çok istiyorum.