Yayınlanma Tarihi: 20.02.2020 | Değiştirme Tarihi: 20.02.2020

TV'de YOK | Survivor yarışmacısı Burak Yurdugör, 'Ellerini ayaklarını öpeyim' dedi ve gözyaşlarına boğuldu

Survivor gönüller takımının dikkat çeken isimlerinden Burak Yurdugör'ün aile hasreti, genç yarışmacıyı gözyaşlarına boğdu. Survivor Burak, adaya gelmeden önce ailesini hiç özlemeyeceğini düşünerek geldiğini ancak ilk defa onlardan bu kadar uzak kaldığını ve özlediğini dile getirdi.Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Burak Yurdugör'ün sadece acunn.com'da yer alan açıklamaları şu şekilde:

Survivor'a katılmadan ailesine 'neden ağlıyorsunuz, gideceğim geleceğim' diyordum. Buranın psikoloji inanılmaz farklı abi. Ben normalde eğlenceli bir insanım. Burada kimseye güvenemiyorsun. Kendi arkadaşlarımı o kadar çok özledim ki. Ben buraya gelince değiştim. 

'ÇOK SIKINTILI İNSANLAR'

Yatıyorsun kalkıyorsun aynı yer, aynı insanlar. Sosyal hayat yok. Psikolojik savaş veriyorsun. Dışarda farklı olan insanlar burada farklı davranıyor. Kimseye saygısızlık yapmak istemiyorum. Benim Size'ımda adamlar değil. Onların ve benim bir ailem var. Dur Burak Dur Burak diye diye, kendi kafamda ailemi düşündüm. Bu yüzden ağlıyorum. İçerideki insanlar çok sıkıntılı insanlar. Dışaradaki arkadaşlarımın ben elini ayağını öpeyim. O kadar özledim ki onları. Ağladıkça daha çok güçleniyorum. Asla gitmek istemiyorum bunları.