Yayınlanma Tarihi: 21.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 21.05.2020

TV'de YOK | Survivor Sercan, Aycan ile arasında geçen konuşmayı anlattı! İşte kimsenin bilmediği detay...

Survivor Sercan Yıldırım, isminin hikayesini anlattı. Survivor Aycan ile arasında geçen diyalogdan da bahseden Sercan, babasının amcasının koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve doğduğu yıl Fenerbahçe'de forma Sercan Görgülü'nün adını taşıdığını ifade etti. İsminden memnun olduğunu söyleyen Survivor Sercan, taraftarın da kendisini güzel çağırdığını sözlerine ekledi.İşte Survivor Sercan'ın isminin hikayesiyle ilgili anlattıkları...

Özellikle Aycan da sürekli soruyordu. 'İsmini kim koydu' diye... Bu tarz muhabbetler dönüyordu. Onlara da ismimi anlattım, nereden geldiğini. AÇıkçası futboldan geldi. Bir de Aycan Fenerbahçeli. 'Hadi' dedim açıklayayım. O kadar logosunu da çizdi Aycan. İsmim bildiğin Fenerbahçe'de 1990 yılında bir futbolcu vardı Sercan Görgülü diye. Bizim kapının önünden geçerken babamın amcası, hasta Fenerli. Oğluyla filan tartışan bir adamdı. O yüzden de, 'Koyun Sercan' diye ortaya bir laf atmış. Bizimkilerin de hoşuna gitmiş. İmamı çağırıp direkt okutmuşlar kulağıma. 

"GALATASARAY'A TRANSFER OLDUM AMA"

İsmimden de çok memnunum bu arada. Taraftarla da güzel çağırıyorlar, kafiyeli oluyor soyadımla birlikte. Güzel şeyler. Sadece ters olan Galatasaray'a transfer oldum ama ismim Fenerbahçeli Sercan'dan geldi.