Yayınlanma Tarihi: 13.03.2020 | Değiştirme Tarihi: 13.03.2020

TV'de YOK | Survivor'ın yeni yarışmacılarından Gizem Birdan yaşadıklarını gözyaşları içerisinde anlattı

Survivor gönüllüler takımının yeni yarışmacılardan Gizem Birdan, ailesinin ve arkadaşlarının özlemini çekiyor. Onlara olan özlemini gözyaşları içerisinde anlatan Gizem, 'Bu kadar zorlanacağımı düşünmüyordum' ifadelerini kullanırken, 'Beynimde onları yok etmeye çalışıyorum' dedi. İşte Survivor Gizem Birdan'ın açıklamaları 

Biraz dayanmaya çalıştım burada. Geldiğim gibi ağlayan zırlayan kız olmamaya çalıştım ama tabii ki ailemi, arkdaşlarımı çok özlüyorum. Genel olarak İstanbul'daki hayatımı özlüyorum. 

"BEYNİMDE ONLARI YOK ETMEYE ÇALIŞIYORUM"

Şunu yapmaya çalışıyorum daha doğrusu, aklıma geldiği anda bir şeyler ağlama krizine girmemek için ailemi, arkadaşlarımı düşünmemeye çalışıyorum. Şu an onlardan bahsediyorum ama hiç aklıma getirmeyeye çalışıyorum. Beynimde onları yok etmeye çalışıyorum. 

"BURADAKİ ÇOK BAŞKA BİR ŞEY"

Annemi de, babamı da, abimi de çok özlüyorum. Bütün ailemi çok özledim. Bu kadar zorlanacağımı tahmin etmiyordum. Oradayken de uzak kaldığım bir yere gittiğm oluyor. Buradaki çok başka bir şey. Haber alamıyorum, ne yaşanıyor bilmiyorum. Kendimi bazen o kadar yalnız hissediyorum ki. Yine de bilmiyorum, umarım iletişim oyunlarını kazanırız da bir haber alabilirim hepsinden.