Yayınlanma Tarihi: 25.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 01.05.2020

TV'DE YOK | Survivor Evrim ile Survivor Yasin dertleşti: Seni severim

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in TV'de yer almayan görüntülerinden biri daha yayınlandı. Geçtiğimiz haftaya ait görüntülerde Yasin ile Evrim arasında geçen bir konuşma dikkatleri çekiyor. Survivor Yasin, Survivor Evrim'e, "Sana bi paket çay versinler sessiz sakin biri olursun. Seni severim." derken, Evrim de buna karşılık "Beni sevdiğini bilirim" dedi.Survivor gönüllüler takımında Evrim ile Yasin arasındaki sohbet şöyle gerçekleşti:

Evrim: Bana çay versinler, yemekr versinler, sohbet edeceğim birini versinler ben burada 3 ay daha kalırım.

Yasin: Bir şey söyleyeyim mi Evrim? Eğer bilsem ki mecburen bu gemiye binilip gidilecek.. Yoo sende gemi yolculuğu da gider. 1 paket çaya sessiz sakin biri olursun.

Evrim: Sen beni beni sevmesen, ben seni sevmesem anlaşır mıyız.

Yasin: Seni severim. Ortalığı karıştırmadığın sürece muhteşemsin. Bunu da bil ki hakkını da yedirmem kimseye.

Evrim: Zaten hak yedirtmediğim, arkadan iş çevirmediğin için ben de seni severim çocuk adam.

Survivor son haftata neler yaşandı? 

Survivor’da salı akşamı kritik bir eleme konseyi yapıldı. Ondan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış ise Ardahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Aycan

2. Mert

3. Elif

4. Sercan

5. Yunus Emre

6. Ersin

7. Aşkım

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Nisa

4. Evrim

5. Yasin

6. Berkan

7. Ardahan

8. Gizem

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 60. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi verdi. Oyunda üçer kişi parkura çıktı. Bir kişi atıcı olarak salıncakta otururken bir kişi salıncağı sallama, diğeri ise atıcıya topu getirme görevini yaptı. Üç topu kafese geçiren kişi sayıyı aldığı iletişim oyununda Ünlüler 4-0 öne geçmeyi başardı. Sonrasında Gönüllülerin art arda sayıları geldi ve 5-4 öne geçtiler. Oyunda karşılıklı olarak alınan oyunlar sonrasında skor 8-8’e geldi. Survivor 2020’de inanılmaz bir mücadele sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak oyunu kazanmayı başardı.