Yayınlanma Tarihi: 02.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 02.05.2020

TV'de YOK | Survivor Berkan'dan Sercan Yıldırım'a flaş sözler: Survivor'ın geri kalan kısmında ben...

Survivor iletişim oyununda eski takım arkadaşı Survivor Sercan ile ufak bir gerilim yaşayan Survivor Berkan, oyundaki sonraki gün bu konuyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Sercan'a yüklenen Berkan, 'Survivor'ın geri kalanında karşı takıma manevi bir bağlılık göstermemem gerekiyormuş' dedi. İşte ilk kez acunn.com'da izleyeceğiniz o görüntüler...Survivor Berkan Karabulut'un Sercan ile ilgili sözleri şu şekilde: 

*Güzel bir güne uyandım ama kafamda soru işaretleri olan bir güne uyandım. Duygusal bir yapıdayım ama bu duygusal yapı Survivor'a ağır geliyor. 

*Dün 4-3'lük bir skor var. 4-0'dan dönmüşüz. Takıma söylediğim tek şey 'Takım olarak hep birlikte ayağa kalkıyoruz' bir baktım 10'a 4 olmuş. Bunda ne var? Karşı takımda tahrik mi var? 

*Sercan, konuya hakim değilsin, konunun içinde bile değilsin. Oyunda da oynamıyorsun. Belki bir hafta 10 gündür oynamıyorsun Belki oyunlarda sinirini atamıyorsun. Ama o zaman seçtiğin kelimelere dikkat etmen gerekir. 

*Bir yandan da bakıyorum ki, Survivor'ın geri kalan kısmında ben karşı takıma asla manevi bir bağlılık göstermemem gerekiyormuş.

Survivor Berkan Karabulut kimdir? 

Survivor Berkan Karabulut'un hayatıyla ilgili bilgiler merak ediliyor. Survivor izleyicileri Survivor Berkan kimdir? Berkan Karabulut mesleği ne? gibi soruların cevaplarını internette aratıyor. 

Berkan Karabulut, kişisel antrenörlük yapıyor ve aynı zamanda pilates eğitmenliği de yapıyor. Fit2Move isimli bir spor spor işletmesinin sahibi olan Berkan Karabulut, aynı zamanda vücut geliştirmeyle de ilgileniyor. 2011 yılında Bilecik Üniversitesi'nde okumaya başlayan Berkan Karabulut, 2015 yılında eğitimini tamamlayıp mezun olmuştur.

Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın eşsiz sunumuyla TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor her bölümüyle nefesleri kesmeyi başarıyor. Sevincin ve mutluluğun bir arada yaşandığı Survivor'da bu hafta ne oldu? Survivor son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı neler yaptı. Yarışmacıların Survivor'daki durumları nedir? Survivor SMS sıralaması Survivor performans sıralaması nasıl? Bu hafta Survivor'da kim elendi? 

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIKLARI KİM KAZANDI? BU HAFTA SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor dokunulmazlık oyunları, Survivor izleyicileri tarafından her hafta yakından ve büyük ilgiyle takip edilip izleniyor. Acun Ilıcalı, Survivor birleşme partisi sonrası haftada 2 konsey olacağını ve buna adayların çıkaralacağını söylemişti. Buna göre, Survivor 25 Nisan ve Survivor 26 Nisan tarihli bölümlerinde ünlüler ve gönüllüler takımı birer dokunulmazlığı kaybetmişti. Konseylerde eleme adayları ünlüler takımından Yunus Emre, gönüllüler takımında ise Gizem olmuştu. 28 nisan 2020 Salı günü Survivor'da kim elendi? sorusunun yanıt bulacağı akşamda ise SMS birincileri olan Barış, Cemal Can, Mert Öcal ve Aycan, birer isim daha söyleyerek Yunus Emre ile Gizem'in yanına, yani eleme potasına 4 isim daha gönderdi. 6 isim arasında en düşük oyu alarak Survivor'dan elenen yarışmacı Gizem Birdan oldu.

SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor iletişim oyunu ve ödülü, sonucu en çok merak edilen Survivor yarışları arasında yer alıyor. Kritik Survivor eleme konseyi öncesi ünlüler ve gönüllülerin karşı karşıya geldiği iletişim oyununu 4-0 geriye düşmesine rağmen kazanan takım gönüllüler oldu. Bu oyunda ünlüler takımından Sercan Yıldırım ile gönüllüler takımından Berkan Karabulut arasındaki 'antipatik' tartışması da damga vurdu. 

SURVİVOR 11. HAFTA SMS SIRALAMASI

Survivor 11. hafta SMS sıralaması, oylamanın ardından belli oldu. Survivor gönüllüler ve ünlüler takımı SMS oylaması şöyle gelişti; 

Gönüllüler takımı SMS sıralaması

1) BARIŞ
2) Cemal Can
3) Nisa
4) Evrim
5) Yasin
6) Berkan
7) Ardahan
8) Gizem

Ünlüler takımı SMS sıralaması

1) AYCAN
2) Mert
3) Elif
4) Sercan
5) Yunus Emre
6) Ersin
7) Aşkım