Yayınlanma Tarihi: 15.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 15.05.2020

TV'de YOK | Nisa'dan çok konuşulacak Evrim açıklaması: Kızım görmüyor musun?

Survivor'da geçtiğimiz hafta yaşanan konseyde Evrim takımda anlaşamadığı isimlere dair sert ifadeler kullanmıştı. Evrim'in bu sözlerine Survivor Nisa'dan flaş cevaplar geldi. Takım arkadaşları tarafından kendisine ayrıcalık tanındığını reddeden Nisa, 'Ben herkese iyi davrandığım için onlar da aynısını yapıyor' dedi. İşte ilk kez acunn.com'da izleyeceğiniz ve daha önce televizyonda yayınlanmış o görüntüler...Survivor Nisa Bölükbaşı'nın Evrim ile ilgili sözleri şu şekilde: 

Kendini galiba çok iyi bir insan olduğunu zannediyor. Bana çok laf sokuyor. Diyor ki, 'İnsanlar böyle şöyle seviyor' Ben bir şey istediğim zaman, 'Söyle onlara, onlar senin için her şeyi yapar çünkü.' Ben de dedim ki, 'Onlardan bir şey istemiyorum, ben herkese iyi davrandığım için onlar da aynısını yapıyorlar. 

Sonra diyor ki, 'Bana niye iyi davranmıyorlar' Kızım görmüyor musun? Sen onlara hakaret ettiğin zaman onlar sana iyi mi davranacak. Biraz onları düşün. Bu yüzden de belki Berkan seninle konuşmuyor. Çünkü bunları konuşmaya gerek duymuyor. Arkadaş olmamıza gerek yok ama bir takımız tabii ki benchte destekleyecek. Sabah Günaydın demiyorsa demesin ama sen 'Böyle böyle' deme, çünkü sen de aynısını yapıyorsun.