Yayınlanma Tarihi: 06.02.2021 | Değiştirme Tarihi: 06.02.2021

TV'de YOK | İlayda Şeker annesine söylediği yalanı ilk kez Survivor'da itiraf etti

Gönüllüler takımından ünlüler takımına katılan, yarışmanın renkli ismi Survivor İlayda Şeker, verdiği röportaj ile herkesi güldürdü. 2 yıllık ön lisans mezunu olduğunu söyleyen İlayda Şeker, ailesinden nakit desteği alabilmek için 'üniversiteyi 4 yıllığa tamamlıyorum' diyerek uzun yıllar yalan söylediğini ilk kez Survivor'da açıkladı. İşte ilk kez acunn.com'da izleyeceğiniz o görüntülerSurvivor İlayda Şeker'in röportajından öne çıkanlar şu şekilde:

Ben 2 yıllık ön lisans mezunuyum, annem de ısrarla dedi ki 4 yıla tamamla ben de açıkçası hiç sevmiyorum okumayı. Birinci sınıfta başladı bu olay. Okula giderken başım ağrıyordu, ateşim çıkıyordu. Bir tek tenefüslerde kendimi iyi hissediyordum. Bu olay üniversiteye kadar devam etti. Bu yüzden de gitmemeye karar verdim.

"AÇIK ÖĞRETİMİ PARALI BİLİYORLAR"

Annem de ısrar edince 'senin için okuyacağım, açık öğretime yazılıyorum' dedim. Onlar da çok sevinip para göndermeye başladılar. Açık öğretimi paralı biliyorlar. 4 senedir içimde tutuyordum. Annem de her dakika arıyordu, gittin mi, sınıfı geçtin mi diye... Ben de 'son sınıfım, şöyle iyi derslerim ama kitap alınacak para lazım diyorum' sınav parası istiyorum

"BURASI ÇOK GÜZEL, HERKESE SALLAYIN"

Burası olmasaydı bunu da söylemeyecektim. Şu an bana ulaşamıyorlar ya. Onun rahatlığıyla söylüyorum. Burası çok güzel, her şeyi itiraf edebiliyorsun. Burada herkese sallayın, sırf bunun için bile gelinir.

"AÇIK ÖĞRETİME BAŞVURU BİLE YAPMADIM"

Anneme diyorum ki, 'anne ben asla açık öğretime başvuru bile yapmadım. Allah seni inandırsın. Muhtemelen, açık öğretime de yazılmayacağım. Biliyorum sinirlendin şu an. Bir insanın içinde heves olması lazım, ayaklarım vallahi geri geri gidiyor.