Yayınlanma Tarihi: 10.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 10.04.2020

TV'de YOK | Evrim konseyde yaşananlara inanamadı: Lisede ders niteliğinde anlatılır! Şok geçirirsin

Survivor'da bu hafta ünlüler takımından Parviz adaya veda eden isim oldu. Parviz'in gidişine birçok isim şaşırırken, gönüllüler takımınadn Evrim de konseyde yaşananlara dair değerlendirmelerde bulundu. Evrim, konseyde çok heyecanlandığını dile getirirdi. İşte ilk kez acunn.com'da izleyeceğiniz o görüntüler...Evrim Keklik'in açıklamaları: 

Ne oldu Parviz gitti. Parviz'e kim gider gözüyle bakıyordu? Hiçkimse. Resmen, bu konsey, lisede ders niteliğinde anlatılır. Sen al bunu felsefeye koy yani. Şok geçirirsin. Mükemmel bir konseydi. Çok heyecanlandım. 

Survivor'da dokunulmazlık oyunlarını kim kazandı? Neler yaşandı? 

Geçtiğimiz hafta Barış Murat Yağcı'nın gönüllüler takımına geçmesiyle büyük bir ivme yakalayan gönüllüler takımı, haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan taraf olmayı bildi. Gönüllüer takımı Survivor 1. dokunulmazlık oyununda 10'a 4'lük skorla büyük bir avantaj elde etti. 

İlk dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu da kazanarak dokunulmazlığı almak istedi. Ünlüler ise bu oyunu alarak dokunulmazlıkta şansını devam ettirmek niyetindeydi. Takımlar amaçlarına ulaşmak için tüm güçlerini ortaya koydu. Nefes kesen mücadele sonunda Ünlüler takımı 10-6 skorla 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kazanan takımı belirlemek için final oyunu oynandı. 3. dokunulmazlık oyunundan galip çıkan Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazandı.

KONSEYDE İKİ ELEME ADAYI BİRDEN

Ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarının kaybedilmesiyle birlikte, eleme adayını belirlemek için kritik bir konseye çıktı. Pazar akşamı gerçekleştirilen bu konseyde, Survivor 2020 için de bir ilk yaşandı. Ünlüler takımından Parviz ve Ezgi iki eleme adayı olarak belirlendi. Herkesi şaşırtan bu durum karşısında Acun Ilıcalı da büyük bir sürprizle karşılaştığını dile getirdi. 

Survivor ada konseyinde son olarak dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımının oylaması yer aldı. Ünlüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istediği ismi yazdılar. Yazılan isimlerden Parviz ile Ezgi'nin adı dörder kere çıkmıştı. İlk defa yaşanılan bu durumda Parviz ve Ezgi haftanın ilk eleme adayları oldu. Ezgi, SMS sıralamasında ilk iki sıraya girdiği için eleme potasında kurtuldu. Aycan'ın eleme adayı olarak Mert'i söylerken Ezgi ise Ersin'i eleme adayı olarak gösterdi. Böylece haftanın eleme adayları Parviz, Ersin ve Mert oldu.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da haftanın eleme adayları belirlendikten sonra gözler SMS sıralamasına gitti. Bu adaylar arasında en az SMS oyu alan yarışmacı Parviz oldu. Böylece, Survivor’dan birleşme partisi öncesi son elenen isim Parviz oldu.

İLETİŞİM ÖDÜLÜ YİNE BÜYÜK HEYECANA SAHNE OLDU

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Yarışmacılar, en değerli ve en hassas ödül dedikleri iletişim için çok zor bir parkurda kendilerini son güçlerine kadar zorladılar. Parkurda karşılaşan yarışmacılarda atışları isabetli olan sayıyı almayı başardı. Günün sonunda iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takım, iletişim oyununu 10-7 skorla kazandı.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Survivor 2020'de yarışmacılar ve izleyiciler tarafından merakla beklenen birleşme partisi tarihi belli oldu. Gelecek hafta yapılacak birleşme partisi ile birlikte Ünlüler ve gönüllüler, takım halinde yarışırken şimdi bireysel olarak sınav verecek.

Evrim Keklik kimdir?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

 

"Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

 

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.