Yayınlanma Tarihi: 18.02.2019 | Değiştirme Tarihi: 18.02.2019

Türk takımında oyun krizi! 

Survivor Türkiye-Yunanistan'da ödül oyunu sonrası takımdaki oyunlarda yer alma anlaşmazlığı devam etti. Survivor Türkiye Yunanistan son bölümde bir ödül oyunu daha geride kaldı. Önceki günlerde olduğu gibi bu oyunda da, 'yarışıp-yarışmama' tartışması vardı. Survivor Türk takımı yarışmacıları bu konu hakkında düşüncelerini şöyle özetledi

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU SONRASI ADA KONUŞMALARI
Bora: Hikmet bugün 2'de 2 yaptı. Yusuf kötü değil ama bugün 2'de 1 yaptı. İsmin önemi yok ama demek ki Hikmet senden daha iyi değil mi? 

Yusuf: Bütün oyunları önce Hikmet çıkmak istiyor gibi bir durum var açıkçası. Bu da ister istemez bizi rahatsız ediyor. Buraya gelen her yarışmacı büyük hayallerle geldi. Herkes büyük hedeflerin peşinde. Parkura bakıyoruz, kim avantajlı olduğunu düşünerek konuşuyoruz. 

Atakan: Yusuf ring sporcusu, rakibe kaçış konusunda daha iyi olabileceğini düşündüm. Takım için söylemedim, kötü bir şey söylemedim.

Hikmet: Ring ile boks ile hiçbir alakası yok. Gittim mücadele ettim kazandım. Demek ki ben hepsinden daha boksörüm... Böyle bir mantık var mı?