Yayınlanma Tarihi: 10.04.2015 | Değiştirme Tarihi: 10.04.2015

Taner'in bu itirafları ile yer yerinden oynayacak

Survivor All Star'da Turabi'nin etkisinde kaldığını düşünüyor musun? Hilmi Cem, Turabi ve ben iyi anlaşabiliyorduk çünkü Turabi yanlış kabul etmiyor kafasındaki yapı değişmiyor. Turabi için ya varsın ya yoksun. Gönüllüler takımındaki kızlarla sorun yaşamanızın sebebi nedir? Taner kızlarla konuşamadığını, Begüm'ün onu yazdığını, bir tarafta başka yanlarında başka konuştuğunu iddia etti. İlk katıldığın Survivor ile bu yıl katıldığın Survivor All Star arasındaki fark neydi? Eskiden 22 yaşında olduğunu sporla uğraştığını ve bu Survivor'da hazır olmadığını parkurların bitmediğini söyleyerek dünyanın en zorlu yarışması olan Survivor'ın doğasını itiraf etti. Ada hayatında ve oyunlardaki performanslarda diğer yarışmacılara göre daha geride kaldığını düşünüyor musun? Adada yemek bulmak gerekli. Panama'da bir sürü balık olduğunu burda hiç olmadığını, adada hiç boş durmadığını söyledi. Oyunlarda ise az farkla arkada kalsa da oyunları her zaman bitirdiğini söyledi. Survivor All Star yarışmasında kimin birinci olmasını istersin? Taner, Turabi ve Hilmi Cem arasında karar veremediğini kararın halka ait olduğunu söyledi. Gönüllüler takımının lideri, Hasan mı Turabi mi? Taner, Hasan yada Turabi'nin lider olup olmadığını bilmediğini dengelerin değişip kızların bir anda adayı ele geçirebileceklerini beklediğini söyledi.Survivor All Star'da Turabi'nin etkisinde kaldığını düşünüyor musun?

Hilmi Cem, Turabi ve ben iyi anlaşabiliyorduk çünkü Turabi yanlış kabul etmiyor kafasındaki yapı değişmiyor. Turabi için ya varsın ya yoksun.

Gönüllüler takımındaki kızlarla sorun yaşamanızın sebebi nedir? 

Taner kızlarla konuşamadığını, Begüm'ün onu yazdığını, bir tarafta başka yanlarında başka konuştuğunu iddia etti. 

İlk katıldığın Survivor ile bu yıl katıldığın Survivor All Star arasındaki fark neydi? 

Eskiden 22 yaşında olduğunu sporla uğraştığını ve bu Survivor'da hazır olmadığını parkurların bitmediğini söyleyerek dünyanın en zorlu yarışması olan Survivor'ın doğasını itiraf etti. 

Ada hayatında ve oyunlardaki performanslarda diğer yarışmacılara göre daha geride kaldığını düşünüyor musun? 

Adada yemek bulmak gerekli. Panama'da bir sürü balık olduğunu burda hiç olmadığını, adada hiç boş durmadığını söyledi. Oyunlarda ise az farkla arkada kalsa da oyunları her zaman bitirdiğini söyledi. 

Survivor All Star yarışmasında kimin birinci olmasını istersin? 

Taner, Turabi ve Hilmi Cem arasında karar veremediğini kararın halka ait olduğunu söyledi.

Gönüllüler takımının lideri, Hasan mı Turabi mi? 

Taner, Hasan yada Turabi'nin lider olup olmadığını bilmediğini dengelerin değişip kızların bir anda adayı ele geçirebileceklerini beklediğini söyledi.