Yayınlanma Tarihi: 11.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2019

Survivor’dan elenen Sabriye’den flaş sözler! 'Hikmet’in, Bora’nın, Seda’nın fanları...'

Okay ile çıktığı potada, Okay'dan daha az oy alarak Survivor'dan elenen Sabriye, Acunn.com'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sadece parkurda mücadele etmediğini söyleyen Sabriye, bunun haricinde 4 kişiyle daha mücadele ettiğini ifade etti.Erken elendiğini düşünüyor musun? 

Erken düşünüyorum. Çıktığım ilk potada elendim ama performans olarak benden güçlü biriyle aynı potaya girmiştim bu yüzden üzüntü yaşamıyorum. Çünkü performansım kötüydü ama erken de elendiğimi düşünüyorum

Okay ile yaşadığınız son kavganın elenmene sebep olduğunu düşünüyor musun? 

Biraz etkisi var olduğunu düşünüyorum. Beyaz takım hiç oyun alamıyor. Potaya girdiğimiz zaman eminim Hikmet'in fanları, Bora'nın fanları, Seda'nın fanları takım için Okay'a oy verdiler. Performans olarak Okay benden güçlü. Beyaz takım hiç ödül alamıyor. Benim performansım kötü hiç sayı alamıyorum. Bu yüzden Okay'ın potadan kurtulduğunu düşünüyorum. 

Sence adanın lideri kimdi?

Adada lider olmak isteyenler var ama ben kimseyi lider olarak görmüyordum.

Türk yarışmacıların Okay'ı senin karşında aday göstermek için Yunan yarışmacıları örgütlediklerini düşünüyor musun? 

Okay'ı karşıma çıkarmak için Yunanları örgütlediklerini düşünüyorum. İkimizden birinin gitmesini istiyorlardı çünkü Türk takımı Okay ve beni istemediğini düşünüyorum. Kendilerine rakip olarak gördüklerini düşünüyorum. 

Sence Ria seni Hikmet'e karşı neden bu kadar savundu? 

Ria çok hızlı konuşuyor. İngilizce konuşurken yavaş konuşmasını söyledim. Yavaş konuştuğu zaman söylediği kelimeleri anlayabiliyorum ama hızlı konuştuğu için söylediklerini tam anlamıyorum. Anladığım kadarıyla Hikmet herhalde Ria'ya Sabriye'yle konuşma demiş. Ria da ben Sabriye'yi seviyorum onunla o yüzden konuşuyorum demiş. Hİkmet'in neden böyle söylediğini anlamıyorum. Benim seninle problemim olabilir. Ria'yla hiçbir problemim yok, kıza neden benimle konuşmaması gerektiğini söylüyorsun anlamıyorum.

Yunan takımından kim şampiyon olur? 

Bilemiyorum çünkü söylediğim gibi çoğunun karakterini tam olarak tanıyamadm. Karşı takımdan siyah takımdan çoğunu çok iyi tanımıyorum. Anlaşamıyoruz, aynı dili konuşmuyoruz. Bu yüzden kim olur bilemiyorum, kestiremiyorum. Herkes bir strateji, plan peşinde. Kim hak ediyorsa o olsun.

Türk takımından kim şampiyon olur?

Survivor'da benim için karakter, performans ve ada yaşantısı önemli. Bu yüzden karakteri çok iyi insan ben görmedim. herkes yalan söylüyor adada. Herkes bir plan peşinde, strateji peşinde. Performansı çok iyi olan, ada yaşantısı çok iyi olan insan da var. Halk kimi istiyorsa, kim hak ediyorsa o olsun.

Geride bıraktığın Survivor maceran hakkında neler düşünüyorsun?

Survivor'a gelmeden önce çok iyi hazırlanamadım. O yüzden elimden geleni sergileyemedim. Adada ben 4 kişiyle savaştım. Sadece parkurlarda değil, 4 kişiyle mücadele ettim. Sürekli benimle oynadılar. Sürekli arkamdan konuştular. Kulisler yapıldı. Keşke benimle çok fazla uğraşmasalardı. Hepsini Allah'a havale ediyorum.