Survivor’da yatak ödülünü hangi takım kazandı? 15 Şubat Survivor 2021’de voleybol maçını kim kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllülerin voleybol maçı nefes kesti. 15 Şubat Pazartesi Survivor 28. bölümde ödülün yatak olması maçtaki rekabeti artırdı. Müthiş ödülü kazanmak isteyen iki takımın yarışmacıları, kum sahada inanılmaz kurtarışlar, müthiş vuruşlar yaptı. Başta iyi giden Gönüllüler, geriden gelip farkı kapatan Ünlüler… Peki, Survivor’da yatak ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da voleybol maçını kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 15.02.2021 23:07
Değiştirme Tarihi: 15.02.2021 23:07
Survivor’da yatak ödülünü hangi takım kazandı? 15 Şubat Survivor 2021’de voleybol maçını kim kazandı?

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaratan Survivor 2021’de voleybol maçını kazanan takım belli oldu. Yatak ödüllü oyunda Ünlüler ile Gönüllüler arasında inanılmaz bir mücadele yaşandı. Survivor’ın 15 Şubat 2021 tarihli yeni bölümünde kozlarını play voleybolunda paylaşan yarışmacılar, izleyiciler nefes kesen anlar yaşattı. Günün sonunda voleybol maçını kazanan takım yataklarına kavuştu. Peki, bu akşam Survivor’da voleybol maçını kim kazandı? Survivor’da bu akşam ödül neydi? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor Türkiye’de bu akşam voleybol maçını kazanan takım, kadın ve erkeklere olmak üzere ikişer yatak kazanacak. Kamplarda bu yataklar bir hafta kalacak. Ayrıca, oyun sonrasında menemen yiyebilecek. Ve iki gün sabahları menemen ile kahvaltı yapacaklar. Menemen yanında birer dilim de ekmek kazanacak.  

SURVİVOR’DA NEFES KESEN VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki voleybol maçı izleyenleri TV8 ekranına kilitledi. Açıklanan ödül ile birlikte voleybol maçında müthiş bir mücadele yaşandı. Oyunun başında çok iyi giden Gönüllüler, 4-1 üstünlüğü yakaladı. Fakat Ünlüler, üst üste aldıkları sayılar ile bu farkı kapatmayı başardı ve 6-5 öne geçtiler. Sonrasında iki takım da karşılıklı setleri almaya başladı. Skorda 9-8 Ünlüler öne geçtiği zaman iki takımın en iyi beşer yarışmacıları seçildi. Final setleri beşer kişi ile oynandı. İlk final setini alan Gönüllüler, son final setini de 10-4 gibi farklı bir şekilde kazandı. Böylece genel skoru 10-9 yapan Gönüllüler, ödül oyununu kazanan takım oldu.