Survivor’da voleybol maçını kim kazandı? 22 Mart Survivor 2021 – Acun Medya derbisini hangi takım kazandı?

Survivor’da bu akşam voleybol maçı heyecanı yaşandı. Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe’nin olduğu Survivor 2021 ekibi ile Ünlülerden İlayda ve Acun Ilıcalı’nın olduğu Acun Medya takımı karşı karşıya geldi. Üçüncü kez karşılaşan iki takım voleybol maçında nefes kesen hareketler, alınan müthiş sayılar büyük seyir zevki verdi. Peki, bu akşam Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçını kim kazandı? Ödül neydi, hangi yarışmacılar ödülden faydalanacak?

Yayınlanma Tarihi: 23.03.2021 01:00
Değiştirme Tarihi: 23.03.2021 01:18

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021'de nefes kesen bir voleybol maçı ekrana geldi. Survivor 2021 ile Acun Medya ekibi, bir kez daha voleybol sahasında kozlarını paylaştı. Acun Ilıcalı, maçtaki partnerini seçme şansını Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe'ye bırakmıştı. Bu ikilinin tercihi ise İlayda oldu. Hiç voleybol oynamayan İlayda, sahada azmi ve mücadelesi ile büyük alkış aldı. Müthiş mücadelenin sonunda voleybol maçını kazanan takım belli oldu. İşte Survivor 2021 - Acun Medya voleybol maçı detayları...

VOLEYBOL MAÇI ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam, kazanan takım yarışmacıları ve kazanan takımı tutan yarışmacılar karışık pide yiyebilecek.

KİM HANGİ TAKIMI TUTTU?

Survivor’da derbi öncesinde Acun Ilıcalı, yarışmacılara hangi takımı tuttuklarını sordu. Acun Ilıcalı ve İlayda kazanır diyenler; Öykü, Doğan ve Hanzade oldu.

SURVİVOR 2021 – ACUN MEDYA VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor’da yeni bir voleybol iddiası bu akşam ekrana geldi. Ayşe ve Aleyna Kalaycıoğlu ikilisi ile bir kez daha voleybol maçı yapmak isteyen Acun Ilıcalı, rakip takıma partnerini seçme şansı vermişti. Ayşe ve Aleyna’nın seçimi ise İlayda’dan yana olmuştu. Böylece Survivor 2021 ekibinde Ayşe ve Aleyna Kalaycıoğlu oluşturdu. Acun Medya ekibi ise Acun Ilıcalı ile İlayda’dan oluşuyordu. Servis kullanılmayan oyunda setler; 15-12, 15-9, 13-15, 10-15, 15-5 olarak sonuçlandı. Survivor 2021 takımı, Acun Medya’yı 3-2 yenerek voleybol maçını kazandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de ödül oyunu mücadelesi deniz üzerine kurulu parkurda yapıldı. Yarışmacılar, yüzerek, tırmanarak, dengede durmaya çalışarak tüm engelleri aştıktan sonra üç başarılı halka atışı yapması gerekiyordu. Ödül oyununda çift ödülü almak isteyen yarışmacılar sayıya kilitlendi. Ünlüler takımı, ödül oyununda 5-3 geriden gelip üst üste aldığı sayıları ile skoru 9-6 üstünlüğe taşıdı. Oyunun bu noktasından sonra da Gönüllülerden müthiş bir geri dönüş geldi. Bayrak yarışına kalan oyunda Reşat’ın İsmail’i atışlarda yenmesi ile 10-9 skorla kazanan Gönüllüler oldu.

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımının kampına, Opet tarafından sağlanan ve bir hafta kullanabilecekleri tuvalet konulacak. Ayrıca kazanan takımın yarışmacıları; pirzola, patates kızartması ve salata yiyecek.