Survivor’da voleybol maçını kim kazandı? 1 Mart Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçında müthiş mücadele

Survivor Türkiye’de sezonun ilk voleybol challenge’ında takımlar, müthiş bir mücadele ortaya koydu. Ayşe ile Aleyna Kalaycıoğlu’nun meydan okumasına olumlu cevap veren Acun Ilıcalı, İrem Kanan’la birlikte ikilinin karşısına çıktı. Survivor 2021 ekibini kendi takımından sadece iki kişi destekledi. Geriye kalanlar ise Acun Medya’nın kazanacağına inanıyordu. Nefes kesen maçta kazanan takım ve destekleyenler ödülün keyfini çıkardı. Peki, Survivor’da voleybol maçı derbisini kim kazandı? Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçı derbisini hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 02.03.2021 00:46
Değiştirme Tarihi: 02.03.2021 00:46
Survivor’da voleybol maçını kim kazandı? 1 Mart Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçında müthiş mücadele

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam sezonun ilk meydan okuma maçı oynandı. Survivor Türkiye’nin 38. bölümünde Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçı yapıldı. Gönüllüler takımından Ayşe Yüksel ile Aleyna Kalaycıoğlu’nun voleybol maçı teklifini kırmayan Acun Ilıcalı, İrem Kanan’la birlikte müthiş bir mücadele ortaya koydular. Günün sonunda voleybol maçını kazanan ve kazanan takımı tutanlar ödülün keyfini yaşadı. Peki, sezonun ilk Survivor 2021 – Acun Medya derbisini kim kazandı? Survivor’da voleybol maçını hangi takım kazandı?

VOLEYBOL MAÇI ÖDÜLÜ NE OLDU?

Survivor voleybol maçının ödülü iki dilim su böreği ve Türkiye’den gelen lokum idi. Bu ödülden faydalanacak yarışmacılar, oyunu kazanan takımı tutmaları gerekiyordu. Survivor 2021’i tutanlar Gönüllüler takımından Steven ve Aleyna Çalışkan oldu. Geriye kalan Gönüllüler takımı ve Ünlüler takımı tümü Acun Medya’yı tutuyordu.

SURVİVOR 2021 – ACUN MEDYA VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de 2021 sezonu ilk derbisi Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçı müthiş bir mücadele geçti. Oyunda setler 15 sayı üzerinden oynandı. Bu şekilde 3 set kazanan takım, voleybol maçını kazanacaktı. Oyunda ilk seti Survivor 2021 ekibi oldu. Sonraki üç seti ise Acun Medya ekibi kazandı. Böylece 3-1 yapan Acun Medya, Survivor 2021 ekibini yenerek yenilmezliklerini sürdürdü.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da haftanın son ödül oyununda müthiş bir tempo vardı. Yarışmacılar, verilen nefis ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Ödül oyununu kazanmak isteyen Ünlüler ve Gönüllüler, tüm güçlerini parkura yansıttı. İki takım arasında gidip gelen oyunda skor 9-9 oldu ve bayrak yarışına gitti. Bayrak yarışında ise nefesler tutuldu. Aleyna Kalaycıoğlu ve İsmail Balaban'ın atışları, ödülü kazanan takımı belirleyecekti. Günün başarılı ismi Aleyna K., başarılı atışları ile gitti denilen oyunu Gönüllülerin kazanmasını sağladı.Survivor Türkiye’de bu akşam oynanan ödül oyununu kazanan Gönüllüler yarışmacıları, poğaçalar, tost, peynir çeşitleri, zeytin, domates, haşlanmış yumurta olan kahvaltı ve yanında Cappy Atom kazandı.