Survivor’da voleybol maçını hangi takım kazandı? 15 Şubat Survivor 2021’de ödül oyununda müthiş düello!

Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler kozlarını voleybol sahasında paylaştı. Survivor son bölümde ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler olmuş, Ünlülerden ikinci eleme adayı Çağrı çıkmıştı. Bu akşam, 15 Şubat Pazartesi Survivor 28. bölümde takımlar kum sahada voleybol oynayarak ödülü kazanmaya çalıştı. İnanılmaz karşılaşmaların, müthiş hareketlerin ekrana geleceği Survivor yeni bölümde ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da voleybol maçını hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 15.02.2021 22:56
Değiştirme Tarihi: 16.02.2021 00:29

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler arasındaki rekabet tüm heyecanıyla devam ediyor. Survivor Türkiye’de bu hafta iki dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu ve Ünlüler iki eleme adayı belirlemek zorunda kaldı. Survivor’ın 15 Şubat Pazartesi 28. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında voleybol düellosu yaşanacak. Ödül oyunu için voleybol oynayan yarışmacılar, ödülü kazanmak için tüm becerilerini sergiledi. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne idi? Voleybol maçını Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

MÜTHİŞ ÖDÜL YARIŞMACILARI ÇILDIRTTI!

Acun Ilıcalı, Survivor yeni bölümde voleybol maçı öncesinde ödülü açıkladı, yarışmacılar sevinçten adeta havaya uçtu. Survivor'da bu akşam voleybol maçını kazanan takım, Yataş Supoprt Line model yatağa kavuşacak. Ve yataklar bir hafta kalacak. Ayrıca kazanan takım, oyun sonrasında menemen yiyecek. Ve iki gün sabahları menemenle kahvaltı yapacak. Yarışmacılara, menemenin yanında birer dilim de ekmek verilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU (VOLEYBOL MAÇI) KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de Acun Ilıcalı, ödül sonrasında oyunun detaylarını açıkladı. Survivor 2021'de voleybol maçı için takımlar dokuzar kişi seçecek. Ve bu dokuz kişiden üçer takım oluşturdu. Bu şekilde toplam dokuz maç oynandı. Sonrasında ise takımlar en iyi dört erkek ve dört kadın yarışmacılarını belirledi. Üç kişilik oyunlarda her sayı ile kenarda bekleyen yarışmacı, bir kişi ile yer değiştirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Voleyvol maçında her set beş sayıda bitiyordu. Toplamda 10 seti alan takım ödülü kazanacaktı. Oyunda ilk başlarda Gönüllüler öne geçti ve 4-1 farkı yakaladı. Sonrasında Ünlüler bu farkı kapatıp 6-5 üstünlüğü yakaladı. Sonrasında karşılıklı alınan sayılar ile skor 9-8'e geldi. Bu skorda iki takım beşer en iyi yarışmacıları seçti. Bu ana kadar üçer kişilik oynanan voleybol maçı, beşer kişi ile oynandı. Nefeslerin tutulduğu bu oyunda 7-5 kazanan Gönüllüler skoru 9-9 yaptı. Son oyunda aynı yarışmacılar sahada yerlerini aldı. Bu oyun 10'da bitiyordu. Müthiş oyunda Gönüllüler son seti 10-4 aldı ve genel skoru 10-4 yaptılar. Böylece, Survivor'da yatak ödül oyununu kazanan Gönüllüler oldu.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de altıncı haftanın dokunulmazlık oyunları inanılmaz heyecanlı, yüksek tempolu ve son anına kadar mücadele içinde geçti. Gönüllüler takımı, Survivor 2021 sezonunda ilk defa üst üste iki dokunulmazlık oyununu da kazanmayı başardı. Bunun sonucunda Ünlüler takımında iki ada oylamasında ilk eleme adayı Doğan, ikinci eleme adayı ise Çağrı seçildi. Salı günü SMS birincisi tarafından seçilecek isim ile haftanın üç eleme adayı belli olacak.