Survivor’da ünlülerle Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? İşte Survivor'da Anlat Bakalım oyununun kazananı

Survivor Türkiye 2021 bu akşam yayınlanan yeni bölümüyle izleyenlere oldukça eğlenceli dakikalar yaşattı. Survivor’da bu akşam ünlülerle Anlat Bakalım oyunu oynayan yarışmacılar, oldukça keyifli anlar yaşadı. Doğuş Balbay, Ezgi Eyüboğlu, Onur Buldu, Doğu Demirkol, Eypio, Merve Özbey, Utku Yuvakuran ve Alp Kırşan, bu akşam Survivor’da Anlat Bakalım’a katıldı ve her bir ünlü bir yarışmacıyla eşleşti. Peki, Survivor’da ünlülerle Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2021 ünlülerle Anlat Bakalım oyununun kazananı.

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2021 00:44
Değiştirme Tarihi: 03.06.2021 00:44
Survivor’da ünlülerle Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? İşte Survivor'da Anlat Bakalım oyununun kazananı

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlat yaşatmaya devam eden Survivor Türkiye 2021’de bu akşam ünlülerle Anlat Bakalım oyunu izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Doğuş Balbay, Ezgi Eyüboğlu, Onur Buldu, Doğu Demirkol, Eypio, Merve Özbey, Utku Yuvakuran ve Alp Kırşan’ın katılımlarıyla yarışmacılar ve ünlüler arasında komik diyaloglar yaşandı. Peki, Survivor’da ünlülerle Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2021 ünlülerle Anlat Bakalım oyununun kazananı.

ÜNLÜLERLE ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın bu akşam yayınlanan yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları büyük bir sürprizle karşılaştı. Anlat Bakalım oyununda toplanan yarışmacılar, Türkiye’nin birçok ünlü isminin katılımıyla birlikte Anlat Bakalım oyununda eşleşti ve ortaya komik diyaloglar çıktı. Doğuş Balbay – Poyraz, Ezgi Eyüboğlu – Dora, Onur Buldu - İsmail Balaban,  Doğu Demirkol – Batuhan,  Eypio – Ayşe, Merve Özbey – Aleyna, Utku Yuvakuran – Berkay ve Alp Kırşan – Steven eşleşmesi izleyenlere kahkaha tufanı yaşattı. Heyecan dolu oyunların ardından kazanan ikili belli oldu. Survivor bu akşam ünlüler Anlat Bakalım oyununun kazananları Ezgi Eyüboğlu - Dora oldu.

ANLAT BAKALIM ÜNLÜLER EŞLEŞMELERİ

Doğuş Balbay - Poyraz

Ezgi Eyüboğlu - Dora

Onur Buldu - İsmail Balaban

Doğu Demirkol - Batuhan

Eypio - Ayşe

Merve Özbey - Aleyna

Utku Yuvakuran - Berkay

Alp Kırşan - Steven