Survivor’da üçüncü dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 16 Haziran Survivor’da dokunulmazlık ödülü ne?

Survivor’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı ve izleyiciler adeta ekran başına kilitlendi. Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan isim İsmail olurken, ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan isim Poyraz olmuştu. Survivor’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda ise adeta nefes kesen bir mücadele yaşandı. Toplamda 6 kişi kalan Survivor yarışmacıları finale çok az bir zaman kala eleme potasına girmeme adına mücadele verdi. Dokunulmazlık oyununu kazanan isim ise müthiş bir ödülün sahibi oldu. Peki, Survivor’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 16 Haziran Survivor’da dokunulmazlık ödülü ne?

Yayınlanma Tarihi: 16.06.2021 23:20
Değiştirme Tarihi: 16.06.2021 23:20
Survivor’da üçüncü dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 16 Haziran Survivor’da dokunulmazlık ödülü ne?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan Survivor 2021’de bu akşam haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu oynayan yarışmacılar, final öncesi eleme potasına girmemek için parkurda büyük bir mücadele sergiledi. Heyecan dolu mücadelelerin ardından haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan isim belli oldu. Peki, Survivor’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 16 Haziran Survivor’da dokunulmazlık ödülü ne?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI | 16 HAZİRAN 2021

Survivor Türkiye 2021’in bu akşam yayınlanan yeni bölümünde yine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşandı. İsmail Balaban, Aleyna, Berkay, Poyraz, Ayşe ve Dora’nın son 6’da yarıştığı Survivor’da, final öncesi motivasyon seviyesi yarışmacılarda artmaya devam ediyor. Survivor’da bu akşam haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı ve mücadeleler adeta nefes kesti. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail Balaban mavi takımdan Dora’nın ismini söyleyerek haftanın ilk eleme adayını belirlemişti. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ise dün akşam Poyraz kazandı ve ikinci eleme adayı olarak Aleyna’nın ismini verdi. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu ise son ana kadar sürdü ve üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan isim belli oldu. Survivor’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu ve güzel bir ödülü kazanan isim Ayşe Yüksel oldu. 3. dokunulmazlık finalinde Berkay ile karşılaşan Ayşe, her saniyesi nefes kesen mücadelede kazanan isim olmayı başardı. 

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ | 16 HAZİRAN 2021

Survivor 3. dokunulmazlık oyununda büyük de bir ödül vardı. Murat Ceylan, oyun öncesi 16 haziran dokunulmazlık oyunu ödülünü açıklayınca yarışmacılar deyim yerindeyse kendilerinden geçti. Survivor 16 Haziran dokunulmazlık oyunu kazananına 10 bin TL verildi. Kazanan yarışmacı istediği 2 kişiyi de bu ödülden faydalanması için seçti. Yarışmacılar, bu 10 bin TL ile önce alışveriş yaptı ve mağazalardan istedidiklerini satın aldı. Yarışmacılar yorgunluklarını atmak için restoranda da nefis bir akşam yemeği yedi. 

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI? 

Survivor'da dün akşam zorlu parkurda iki takım yarışmacıları karşı karşıya geldi. Bu defa oyunun sonunda sadece dokunulmazlık değil aynı zamanda sevdikleri ile iletişime geçme fırsatı vardı. Oyunu kazanan kişi iki arkadaşı ile birlikte iletişim ödülünden faydalanacak. Ödül ise bir haritada belirtilen yeri takip etmek ve ödülü bulmak oldu. Yanı sıra tercih edilen bir iletişim ödülü. 15 Haziran günü gerçekleşen dokunulmazlık ve iletişim oyunu sonunda kazanan 5-3'lük skorla Poyraz oldu. Poyraz ise ödülden Ayşe ve Berkay ile birlikte faydalanmayı tercih etti.