Survivor’da son eleme adayı kim oldu? 21 Haziran Survivor 2021’de eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2021’de 3. eleme adayı belli oldu. Survivor Türkiye’de sezonun son dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. 21 Haziran Pazartesi Survivor yeni bölümde yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için ter döktü. Rakiplerini geçerek sembolü kazanan Ayşe, ada konseyinde iki yarışmacıdan birini söyleyerek son eleme adayını belirledi. Peki, Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu? Survivor’da haftanın eleme adayları kimler oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 22.06.2021 00:01
Değiştirme Tarihi: 22.06.2021 00:01
Survivor’da son eleme adayı kim oldu? 21 Haziran Survivor 2021’de eleme adayları kimler oldu?

TV8’in büyük heyecanla takip edilen yarışması Survivor 2021’de heyecan dolu dokunulmazlık mücadelesi sonrasında son eleme adayı açıklandı. Survivor Türkiye’de 21 Haziran Pazartesi bölümünde kıyasıya mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kazanan Ayşe oldu. Ada konseyinde Ayşe’nin son eleme adayını söylemesi sonrasında oylamaya geçildi. Peki, Survivor’da haftanın eleme adayları kimler oldu?

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor Türkiye’nin 2021 sezonu son haftasında üç dokunulmazlık oyunu oynandı. Bireysel dokunulmazlık oyunu ilk ayağını kazanan Aleyna olmuş ve eleme adayı olarak Poyraz’ı söylemişti. İkinci dokunulmazlığı kazanan İsmail Balaban ise Poyraz’ı eleme adayı göstermişti. Son dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe ise tercihini Berkay’dan yana kullandı. Böylece, Survivor’da haftanın eleme adayları; Ayşe, Poyraz ve Berkay oldu. Bu akşam yapılan SMS oylaması sonucunda elenen isim yarın yapılacak konseyde açıklanacak.

SURVİVOR’DA SON DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de sezonun en önemli dokunulmazlık oyununda ilk önce sıralama oyunu oynandı. Bu turda sırasıyla İsmail Balaban, Poyraz ve Berkay ilk üç sırayı aldı. Böylece bu üç isim, yarı final turuna kaldı. Aleyna ile Ayşe ise ön eleme turunda karşı karşıya geldi.

İlk turda Ayşe, Aleyna’yı 3-2 yenerek finale yükseldi ve yarı finalde İsmail Balaban’ın rakibi oldu. Yarı finaldeki diğer eşleşme Berkay – Poyraz şeklindeydi. Nefes kesen mücadeleler sonunda Ayşe, İsmail Balaban’ı 5-0 yenerek finale yükseldi. Diğer finalist ise Berkay’ı 5-1 yenen Poyraz oldu.

Sezonun son dokunulmazlık oyununun finalinde karşılaşan Ayşe ile Poyraz arasında çok çekişmeli karşılaşmalar ekrana geldi. Günün sonunda mücadeleyi 5-3 skorla kazanan Ayşe oldu ve sezonun son dokunulmazlık oyununu kazanan isim oldu.