Survivor’da son eleme adayı kim oldu? 12 Haziran Survivor 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor’da bu akşam 3. dokunulmazlık oyunu sonrasında son eleme adayı da belli oldu. Survivor 2021’de bireysel dokunulmazlık oyunları ile birlikte heyecan ve mücadele doruğa çıktı. Müthiş mücadelelerin yaşanacağı Survivor yeni bölümde son bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık ve ödül mücadelesi yine nefes kesti. Sonrasında toplanacak ada konseyinde 3. eleme adayı açıklandı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı, kim eleme adayı oldu? İşte Survivor yeni bölümde yaşanacaklar…

Yayınlanma Tarihi: 12.06.2021 23:44
Değiştirme Tarihi: 13.06.2021 00:29

Her sezonuyla izlenme rekorları kıran Survivor Türkiye’de 2021 sezonu finaline az bir zaman kaldı. Her bölümü farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2021’de son yedi yarışmacı arasında kıran kırana mücadeleler yaşanıyor. 12 Haziran Survivor 117. bölüm ekrana geldi. Ve yarışmacılar, haftanın son bireysel dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Kırmızı takımda yer alan Berkay, dokunulmazlığı kazandıktan sonra aynı takımdaki Aleyna’yı aday olarak göstermişti. Yeni bölümde Berkay’ın bu şaşırtan hareketi arkadaşlarında tepki aldı. Dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde son eleme adayı belli oldu. Ve üç eleme adayı için seyirci SMS oylaması yapılacak. Peki, Survivor’da 3. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Dokunulmazlığı kazanan son eleme adayı olarak kimi söyledi? Survivor 2021 yeni bölüm detayları…

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam Survivor’da dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı kıymalı kaşarlı pide yemek ödülünü takımına kazandıracak.

SURVİVOR’DA 3. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor'da dokunulmazlık oyunu sıralama turu ile başladı. Yarışmacıların tek tek çıktığı parkurda zamana karşı en iyi süreyi Batuhan yaptı. Batuhan, birinci gelerek yarı finale direkt kalan isim oldu. Sıralama sonrasında ilk turda Aleyna - Ayşe, Berkay - Dora, Poyraz - İsmail eşleşmesi ortaya çıktı. Yarışmacılar, her karşılaşmada farklı kelimeleri tamamlamaya çalıştı. İlk turda Ayşe 3-0 Aleyna, Poyraz 3-0 İsmail ve Berkay 3-0 Dora sonuçları ile sona erdi. Bu sonuçlara göre yarı finale direkt kalan Batuhan'ın rakibi Poyraz olurken Berkay ile Ayşe ile eşleşti.

Yarı finalde Poyraz, Batuhan'ı 3-1 yenerek ilk finalist oldu. Poyraz'ın finaldeki rakibi ise Ayşe'yi 3-2 yenen Berkay oldu. Beş olanın kazanacağı finalde yarışmacılar, her karşılaşmada farklı bir kelime dizmek zorunda kaldı. Nefes kesen mücadelede 5-2 skorla kazanan Berkay, dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Böylece, Berkay bu hafta ikinci kez dokunulmazlık sembolünün sahibi oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA SON ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu haftanın ilk eleme adayı Batuhan, ikinci eleme adayı ise Aleyna olmuştu. Bu akşam son eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlığı kazanan Berkay, son eleme adayı olarak Ayşe'yi söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor Türkiye’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Poyraz oldu. Poyraz’ın söylediği isim Batuhan oldu ve haftanın ilk eleme adayı belli oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay oldu ve ikinci eleme adayı olarak Aleyna’yı gösterdi. Bu akşam, oynanan 3. dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay, son eleme adayı olarak Ayşe'yi söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.