Survivor’da son dokunulmazlığı kim kazandı? 18 Ocak Survivor 2022’de 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2022 All Star’da ilk haftasının son eleme adayı, bu akşam oynanan 4. dokunulmazlık oyunu ile belli oldu. Survivor All Star’ın 18 Ocak Salı bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Nefesleri kesen dokunulmazlık oyunu sırasında Evrim’in kaza anı, acı içinde kaldığı anlar izleyenleri korkuttu. Kıyasıya mücadele sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım, oylama yaparak sürgün kampına giden 4. yarışmacıyı belirledi. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 4. eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2022 23:31
Değiştirme Tarihi: 18.01.2022 23:54

Her bölümü farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2022 All Star’da kıran kırana mücadeleler devam ediyor. İlk haftada oynanan üç dokunulmazlık oyunundan ikisini Gönüllüler, birini Ünlüler kazanmıştı. Yeni uygulama sürgün kampına giden isimler Birsen, Sergen ve Gizem oldu. Bu akşam, 18 Ocak Salı Survivor All Star 4. bölümde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, su parkurunda kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi verdi. Bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2022’de son eleme adayı kim oldu, sürgün kampına kim gitti? Survivor yeni bölüme dair gelişmeler, detaylar haberimizde.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Kıran kırana mücadelelerin yaşandığı Survivor 2022’de bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ile Gönüllüler, 4. dokunulmazlık oyununda zorlu bir su parkurunda karşılaştı. İki takım da dokunulmazlığı kazanarak konseyi rahat geçirmek istiyordu. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar hızlı olmaları, dengede kalmaları, engelleri iyi geçmek için çaba gösterdi. Nefes kesen karşılaşmaları ekrana geldiği oyunda ilk turda kadın yarışmacılar karşılaştı. Kıyasıya mücadelede kazanan 8-5 skorla Ünlüler oldu. Erkek yarışmacılar da kazanan ise 8-4 skorla Ünlüler oldu. Böylece Ünlüler, son dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA SON ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All Star’da bu akşam haftanın son dokunulmazlığını kaybeden Gönüllüler takımı için konsey toplandı. Ada konseyinde yapılan oylama ile sürgün kampına giden son eleme adayı Hikmet oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2022 HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor All Star, sezona hızlı bir girişi yaptı. Yarışmacılar, adaya adım basar basmaz farklı uygulamalar, sürprizlerle karşı karşıya geldi. Survivor’da ilk hafta dört dokunulmazlık oyunu oynanacak. İlk dokunulmazlığı Gönüllüler takımı kazanırken Ünlüler takımı oylaması ile sürgüne giden ilk isim Birsen oldu.

İkinci dokunulmazlık oyununu yine Gönüllüler kazanırken Ünlüler takımı bir kez daha oylama yaptı. Oylamada adı en çok yazılan Sercan, haftanın ikinci gitme adayı oldu. Son bölümde oynanan 3. dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Kaybeden Gönüllüler takımında oylama ile sürgün kampına giden Gizem, üçüncü eleme adayı oldu.

Bu akşam oynanacak son dokunulmazlık oyununda kaybeden takım için toplanacak konseyde oylama ile sürgün kampına gidecek 4. yarışmacı belli olacak.