Survivor’da sembolü kimler kazandı? 3 Mayıs Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Survivor’da bu hafta sembolü kazananlar belli oldu. Survivor 2021 çeyrek finale az zaman kala yarışmacılar sembolü kazanmak için mücadele etti. 3 Mayıs Pazartesi Survivor yeni bölümde sembolü kazanan kimler oldu, ödül için kimi seçtiler? Performans oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2021 00:27
Değiştirme Tarihi: 04.05.2021 00:27
Survivor’da sembolü kimler kazandı? 3 Mayıs Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam performans oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 83. bölümde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı yarışmacıları sembol için bireysel olarak mücadele etti. Çeyrek final öncesinde avantajı kazanmak için sembolü isteyen yarışmacılar denge sınavı verdi. Peki, bu akşam Survivor’da sembolü kimler kazandı? Performans oyunu ödülü neydi, kimler faydalandı? İşte Survivor 2021 performans oyunu detayları…

SURVİVORDA SEMBOLÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor’da performans oyunları statik olarak denge üzerine oynanıyor. Performans oyununda yarışmacılar, iki çubuk ile bir topu düşürmeden tutmaya çalıştı. Ve Murat Ceylan’ın komutları ile oyun zorlaşıyordu. Oyuna kadın yarışmacılar önce başladı. Oyunda ilk elenen Aleyna Çalışkan oldu. Üçüncü etapta yarışmacılar kolları uzatılmış bir şekilde topu tutarken tek ayakları ile küpün üzerinde dengede durmaya çalıştı. Bu turda sırayla Aleyna, Melis ve Ayşe elendi. Böylece Merve, ilk sembolünü kazandı.

Erkek yarışmacılarda üçüncü kademeye kadar kimse topu düşürmedi. Bu sırada Poyraz, Berkay, Batuhan ve Steven düştü. Sona kalan İsmail ile Sergen arasında sonuna kadar durabilen Sergen, 3. sembolü kazandı.

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ, KİMLER YARARLANDI?

Bu akşam sembolü kazanan yarışmacılar, Rus salatası yemeye hak kazanacak. Sembolü kazananlar Sergen ve Merve olunca Ünlüler takımı komple ödülden yararlandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam oynanan ödül oyununda rahatsızlığı nedeniyle Dora yer alamadı. Gönüllüler takımının yaptığı seçim sonrasında ilk turda dışarıda kalan Aleyna Çalışkan oldu. Yarışmacıların ilk defa oynayacağı parkurda türlü engeller ve su havuzu yer alıyordu. Tüm engeller aşıldıktan sonra yarışmacıları farklı bir atış bekliyordu. Kum torbaları ile tahtaya paralel çubukları önden vurup tahtanın arka tarafından düşürmeleri gerekiyordu. Ödül oyununda skor Ünlüler ve Gönüllüler lehine sürekli gidip geliyordu. Gönüllüler takımı, skorda dengeyi bozup 6-4 öne geçti. Fakat bunu koruyamadı. Ünlüler takımı, geriden geldiği oyunda rakibine oyun vermeden 6 karşılaşmayı alarak 10-6 öne geçti. Ve büyük ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.