Survivor’da sembolü kimler kazandı? 2 Mart Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler performans oyunu ödülü neydi?

Survivor 2021’de sembolü kazanan isimler belli oldu. 2 Mart Salı akşamı Survivor 39. bölümde kadın yarışmacılar ve erkek yarışmacılar arasında performans oyunu oynandı. Birleşme partisine az bir süre kala yarışmacılar, sembolü kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele verdi. Peki, bu akşam Survivor’da sembolü kimler kazandı? Performans oyunu ödülü neydi? Kazanan yarışmacılar, ödülden faydalanması için kimleri seçti?

Yayınlanma Tarihi: 02.03.2021 21:18
Değiştirme Tarihi: 02.03.2021 21:23
Survivor’da sembolü kimler kazandı? 2 Mart Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler performans oyunu ödülü neydi?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam sembol oyunu heyecanı yaşandı. Birleşme partisinde önemli bir avantaj sağlayacak sembolü kazanmak isteyen yarışmacılar, performans oyununda tüm güçlerini parkura yansıttı. Günün sonunda erkekler ve kadınlardan sembolü kazanan yarışmacılar, ödülden faydalanmasını için üçer arkadaşını seçti. Peki, bu akşam sembol oyununu hangi yarışmacılar kazandı? Performans oyunu ödülü neydi? Ödülü kazananlar kimleri seçti? İşte sembol oyunu detayları…

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam Survivor Türkiye’de sembolü kazanan yarışmacılar ve seçtikleri üçer kişi, omlet yiyebilecek.

SURVİVOR’DA SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam performans oyunu ilk önce kadın yarışmacılar arasında yapıldı. Sembol oyununda bu sefer finalde tek tur yapıldı. Kadınlarda Ünlülerde Gonca, Gönüllülerde Ayşe finalist oldu. İki yarışmacı arasındaki zevkli mücadelede önceki oyunlara göre beş başarılı atış yapılması gerekiyordu. Ayşe, geriden gelmesine rağmen atışları rakibinden önce yaptı ve kadınlarda performans oyununu kazanan yarışmacı oldu.

Erkeklerde ise sembol oyunu önce Ünlüler arasında yapıldı. Ünlüler takımında performans oyunu finalisti İsmail oldu. Gönüllüler takımında ise finalist Berkay oldu. Erkekler sembol oyunu finalinde Ünlülerden İsmail Balaban, Gönüllülerden Berkay Yuvakuran karşılaştı. Müthiş tempolu oyunda son saniye atışları ile rakibini yenen Berkay, sembolü kazanan isim oldu.

SEMBOLÜ KAZANANLAR ÖDÜL İÇİN KİMLERİ SEÇTİ?

Survivor 2021’de sembolü kazananlar Gönüllülerden Ayşe ile Berkay oldu. Ödülden faydalanması için Ayşe'nin seçtiği isimler; Aleyna K., Öykü, Aleyna Çalışkan'ı seçerken Berkay ise Steven, Poyraz, Reşat'ı oldu.