Survivor’da sembolü kimler kazandı? 19 Nisan Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Survivor’da sembolü kazanan yarışmacılar bu akşam belli oldu. Survivor 2021’in 19 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelen bölümünde yarışmacılar bireysel olarak sembol için mücadele etti.  Survivor 73. bölümde erkek ve kadın yarışmacılar arasında yapılan performans oyununda sembol kazanma mücadelesi verildi. Peki, Survivor’da sembolü kim kazandı? Performans oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 19.04.2021 21:22
Değiştirme Tarihi: 19.04.2021 21:22
Survivor’da sembolü kimler kazandı? 19 Nisan Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam performans oyunu ekrana geldi. Genelde denge temalı olan ve sabit olarak oynanan performans oyununda erkek ve kadın yarışmacılar ayrı ayrı yarıştı. Kazanan yarışmacılar, çeyrek final yolunda önemli bir avantaj elde etti. 19 Nisan Survivor 2021’de sembolü kim kazandı? Performans oyunu ödülü neydi?

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam performans oyunu yine denge temalı ve statik olarak oynandı. Oyunda yatay bir tahtayı iki yandan sembollerle sıkıştıran yarışmacılar, üstündeki topu düşürmemek için çabaladı. Kadın yarışmacılarda ilk elenen isim Ünlüler takımından İlayda oldu. İkinci elenen isim Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan oldu. Sonrasında sırasıyla Ayşe ve Aleyna Kalaycıoğlu elendi. Böylece kazanan Ünlüler takımından Melis oldu.

Erkek yarışmacılar arasında ilk elenen Gönüllüler takımından Dora, ikinci elenen ise Berkay oldu. Sonrasında Ünlüler takımından Sergen ve Gönüllüler takımından Steven elendi. Son ikiye kalan Reşat ile İsmail arasında nefes kesen mücadele yaşandı. Reşat’ın düşürmesi sonrasında erkek yarışmacılar arasında sembolü kazanan İsmail oldu.

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam sembolü kazanan yarışmacılar ve onların seçtiği ikişer yarışmacı, sosisli penne yiyecek. Ünlüler takımında Merve’nin sakatlığı nedeniyle olmaması sonucunda İsmail ve Melis’in sembolü kazanmasıyla birlikte Ünlüler takımı takım olarak ödülden faydalanacak.