Survivor’da sembolü kimler kazandı? 11 Nisan Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Survivor’da sembolü kazanan isimler belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam performans oyunu oynandı. Erkek ve kadın yarışmacıların ayrı olarak ve bireysel mücadele ettiği performans oyunu yine denge üzerineydi. 11 Nisan Survivor 2021’de kurulan mekanizmada en uzun süre duran yarışmacı sembolü kazandı ve seçtiği arkadaşları ile ödülün keyfini çıkardı. Peki, Survivor’da sembolü kimler kazandı? Survivor’da performans oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2021 21:06
Değiştirme Tarihi: 11.04.2021 21:42

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de sembol mücadelesi nefes kesti. 11 Nisan Pazar akşamı ekrana gelen Survivor 67. bölümde yarışmacılar performans oyununda statik olarak en uzun süre istenilen şekilde kalmaya çalıştılar. Çeyrek finale direkt kalmak isteyenler, sembolleri kazanmaya çalışıyor. Sembolü kazanan erkek ve kadın yarışmacı, kazandığı ödülü seçtiği ikişer arkadaşının faydalanmasını sağladı. Peki, Survivor’da sembolü kazanan erkek ve kadın yarışmacı kim? Performans oyunu ödülü neydi, kimler faydalanabildi? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam performans oyununda en uzun süreli dayanabilen isimler sembolü kazandı. Nehrin kenarına kurulan düzenekte yarışmacılar sırayla geriye doğru yaslanmaya başladı. Kadın yarışmacıların ilk olarak yarıştığı etapta ilk elenen isim İlayda oldu. Sonrasında sırayla onu Ayşe, Hanzade, Melis, Aleyna Çalışkan takip etti. Son kalan iki isimden Merve, üçüncü etaba geçildiği zaman düşerek elendi. Ve kadınlarda sembolü kazanan isim Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

Erkeklerde Poyraz ve Çağrı sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamadı. İlk elenen Gönüllüler takımından Berkay oldu. Sonrasında Batuhan düşerek elendi. Üçüncü etaba geçildiği zaman Sergen ve İsmail düştü. Ardında Dora’nın düşmesi ile kalanlar Reşat ve Steven oldu. Bu ikili arasından ayakta kalan isim Reşat oldu ve erkeklerde sembolü kazanan isim oldu.

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam sembolü kazanan ve seçtikleri iki arkadaşı ile etli salata yiyebilecek.

ÖDÜLE KİMLERİ SEÇTİLER?

Survivor'da bu akşam sembolü kazanan Aleyna Kalaycıoğlu, cezalı olduğu için ödülden yararlanamadı. Ödül için seçtiği isimler ise Aleyna Çalışkan ve Steven oldu. Aleyna Çalışkan da cezalı olduğu için ödülden faydalanamayacak. Reşat'ın ödül için seçtiği isimler ise Dora ve Poyraz oldu.